Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


ЗАПОРІЗЬКИЙ ЛАБОРАТОРНИЙ ЦЕНТР ОТРИМАВ ЗАХИСНІ ЩИТКИ ДЛЯ МЕДИКІВ, ВИГОТОВЛЕНІ НА 3D ПРИНТЕРІ

2020-04-15 15:11:39

Приазовська районна державна адміністрація

Запорізькій обласний лабораторний центр МОЗ України почав отримувати гуманітарну медичну допомогу від запоріжців-підприємців.

На сьогодні свої зусилля об’єднали представники влади, бізнесу, церкви, благодійники, аби разом протистояти цій пандемії. Запоріжці поєднують свої зусилля, вміння, досвід у вирішенні проблем матеріального забезпечення професіоналів-медиків, які знаходяться на передовій у боротьбі з коронавірусною інфекцією.

Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України отримав засоби індивідуального захисту для роботи у інфекційних вогнищах. Фізична особа-підприємець Олексій Шевченко на безкоштовній основі передав 30 індивідуальних захисних щитків для обличчя, виготовлених за підтримки кафедри інформаційних технологій електронних засобів Національного університету «Запорізька політехніка».

Як повідомили у Запорізькому лабораторному центрі, щитки виготовлені на 3D принтері з поліетилену. Дезінфікуються будь-яким дезрозчином, що робить їх використання простим та зручним.

Щитки є дієвим захистом для фахівців. Вони негайно будуть задіяні в роботі дезінфекційних бригад при проведенні заключних дезінфекційних заходів у інфекційних вогнищах, у тому числі викликаних коронавірусною інфекцією COVID-19.

Нагадаємо, нещодавно Запорізькій обласний лабораторний центр МОЗ України отримав необхідне для проведення лабораторних досліджень унікальне обладнання і витратні матеріали. Гуманітарну допомогу надіслав Запорізький титано-магнієвий комбінат, який входить до  титанового бізнесу Group DF.

Запорізькій області було передано 30 тисяч експрес-тестів для виявлення коронавірусної інфекції. Усі вони розподілені між медзакладами регіону. Гуманітарну допомогу надіслав Фонд Ріната Ахметова спільно з компанією Метінвест.

Запорізькій області були передані тести для проведення полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) з виявлення коронавірусної інфекції.  Гуманітарну допомогу надіслав Фонд Вадима Новинського та Українська православна церква.

Нагадаємо, на сайті Запорізької обласної державної адміністрації працює розділ «Все про коронавірус». Тут ви можете знайти офіційні джерела інформації, пам’ятки про самоізоляцію та профілактичні заходи, оперативну інформацію щодо стану захворюваності на COVID-19 в Запорізькій області, Україні, світі. 

В області працює цілодобовий штаб. З будь-яких питань можна звертатись на цілодобову гарячу лінію за номером: 0-800-503-508.

 

 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти