Пошук10 последних новостей
(количество голосов 1)


Соціальні ініціативи Президента. Дошкільна освіта.

2013-03-13 11:00:00

Нові соціальні ініціативи Президента України спрямовані у майбутнє країни – дітей. У Приазовському районі поступово і цілеспрямовано проводиться робота у сфері дошкільної освіти шляхом оптимізації мережі ДНЗ відповідно до потреб населення, соціально-демографічної ситуації та формування готовності дитини до навчання у школі, розвитку матеріально-технічної бази ДНЗ.

На сьогодні в районі функціонує 11 навчально-виховних комплексів, в яких укомплектовано 13 груп для дітей дошкільного віку, 13 дошкільних навчальних закладів. В 4 селах, де відсутні дошкільні навчальні заклади, на базі шкіл продовжують працювати групи для дошкільників. З метою забезпечення соціальної адаптації, своєчасної та якісної підготовки дітей старшого дошкільного віку до навчання в школі, органами управління освітою вжито заходів щодо охоплення дітей 5-річного віку дошкільною освітою. Так, на сьогодні охоплення п’ятирічного віку становить 100%. Відсоток охоплення дітей дошкільними навчальними закладами 3-6 років становить 91% , що значно перевищує обласний показник.

На виконання Державної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року дошкільний навчальний заклад «Веселка» в с.Миколаївка з 01.09.2012р. реорганізовано в навчально-виховного комплексу – «Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня-дошкільний навчальний заклад».

Відповідно до «Перспективного плану розширення мережі дошкільних навчальних закладів до 2014 року» в с.Воскресенка планується відкриття дошкільного навчального закладу.

Завдяки постійній увазі керівництва району, голів селищних та сільських рад покращуються умови перебування дітей в дошкільних закладах. Придбане нове ігрове обладнання, меблі до Олександрійського, Дунаєвського, Дівнинського, Гірсівського, Степанівського, Розівського ДНЗ. За кошти сільської ради було придбано столи, дитячі стільці, ліжка та кухонне приладдя на суму 12760грн. для Новокостянтинівського ДНЗ. Оргтехніка від спонсорів на суму 8 тис. грн.. надійшла для Ботієвського ДНЗ, сільською радою придбано електрообладнання. Проведено капітальні ремонти ДНЗ с. Нововасилівка та №1 райцентру.

Одночасно з удосконаленням мережі та зміцненням матеріальної бази здійснюються заходи щодо підвищення якості дошкільної освіти. Головним здобутком дошкільної освіти в районі є збалансований розвиток дитини. Для послуг малят у групах облаштовані розвиваючі центри: художньо-естетичні пізнавально-дослідницькі, ігрової діяльності, трудового виховання, оздоровчо-валеологічні, психологічного розвантаження, що забезпечує оптимальні умови для саморозвитку та самореалізації дітей дошкільного віку.

Турбота про фізичне здоров'я дитини завжди була й лишається одним із головних завдань педагогічної роботи. Оскільки фізичне здоров’я нерозривно пов’язане з психічним, соціальним та духовним, його збереження та зміцнення можливе лише за умови поєднання медичних засобів, оптимальної системи педагогічних впливів, координації дій медичного персоналу, вихователів, батьків, психологічної служби. Так позитивним зрушенням є об’єднання зусиль батьків та педагогів щодо організації різних форм роботи. В дошкільних закладах району проходять спортивні свята разом з батьками, родинні свята «Мамо, тато, я – спортивна сім’я», Дні здоров’я, естафети, розваги, заняття-бесіди, заняття валеологічного напрямку з метою зміцнення та збереження здоров’я малюків.

З метою широкої популяризації досвіду роботи з питань впровадження технологій, спрямованих на збереження здоров’я дітей дошкільні навчальні заклади приймають участь у Всеукраїнському огляді відеоматеріалів за темою: «Здоров’язбережувальні технології у дошкільних навчальних закладах».

В районі і в подальшому буде проводитись змістовна робота щодо виконання «Державної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року».

За матеріалами Приазовського відділу освіти молоді та спортуРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Декларація заява_Зразок

Для довідок 2-33-12

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Відділом агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації оголошений конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста (агронома) відділу агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації.

Кінцевий термін прийняття документів – 08 червня 2017 року. УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» головного спеціаліста відділу агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області

Докладніше

Увага!Пряма лінія!

У п’ятницю, 2 червня 2017 року, відбудеться «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме народний депутат України, Артюшенко Ігор Андрійович. Звертатися ї 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508 Всі дзвінки безкоштовні

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу внутрішньої політики, звернень, контролю та організаційної роботи апарату Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області (строково на період відсутності основного працівника)

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти