Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


З РЕЗЕРВНОГО ФОНДУ ОБЛАСНОГО БЮДЖЕТУ ЛАБОРАТОРНИЙ ЦЕНТР ОТРИМАЄ КОШТИ ДЛЯ ПОСИЛЕННЯ БОРОТЬБИ З ІНФЕКЦІЄЮ

2020-04-14 11:20:37

Приазовська районна державна адміністрація

Питання виділення коштів з резервного фонду обласного бюджету  на ліквідацію надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної з поширенням коронавірусу SARS-CoV-2 на території Запорізької області, обговорили учасники позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області разом зі штабом по боротьбі з коронавірусом, яке відбулось під керівництвом голови облдержадміністрації Віталія Туринка.

В. о. директора Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ України, головний санітарний лікар Запорізької області Роман Терехов наголосив, що через можливість робити більше аналізів та тестування, завдяки новому обладнанню, яке отримала Запорізька область, очікується збільшення виявлення захворювання. Також, за його словами, зростає необхідність проведення дезінфекції у місцях перебування захворілих.

Витрати на придбання дезінфекційних засобів та засобів індивідуального захисту (рукавичок, захисник масок та окулярів, спецодягу) для медперсоналу бюджетом  не передбачені. Тому пропонується направити 1 млн 500 тис грн. з резервного фонду обласного бюджету на ці потреби.

Також учасники засідання обговорили питання доукомплектування всіх інших медичних закладів, де приймають хворих з підозрою на коронавірус, а також придбання засобів індивідуального захисту для медиків та лікарів.

Після обговорення питання учасники засідання погодились з виділенням з резервного фонду обласного бюджету коштів на першочергові заходи щодо запобігання виникненню надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної з можливим поширенням гострої респіраторної хвороби СОVID-19. А саме:  Запорізькому обласному лабораторному центру МОЗ України надати 1 млн 500 тис грн для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби.

Також затверджено перелік закладів для проведення обсервації  (ізоляції) на території Запорізької області. За словами керівниці апарату облдержадміністрації Зінаїди Бойко, всі пропозиції від територій були ретельно опрацьовані, а установи обстежені та перевірені на відповідність умовам. Для проведення обсервації затверджено два заклади. Це госпіталь для ветеранів війні у м. Запоріжжя та санаторій «Глорія» у м. Приморськ.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістюРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти