Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


НА КОРОНАВІРУСНУ ХВОРОБУ ПЕРЕВІРЯЮТЬ ВСІХ, ХТО МАЄ ВІДПОВІДНІ СИМПТОМИ

2020-04-13 16:19:27

Приазовська районна державна адміністрація

З початку епідемії проведено вже понад 30 тисяч досліджень. За словами головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка, найкритичніші перші три симптоми, це – висока температура, кашель та утруднене дихання.

– У цих людей стовідсотково мають забирати матеріал для проведення дослідження вірусологічною лабораторією. Також забирається матеріал від людей контактних, хворих на коронавірусну хворобу, і людей, які подорожували за межі країни та мають симптоми коронавірусної хвороби. Ми робимо все можливе, щоб пік епідемії був якомога менший за інтенсивністю, навіть за рахунок тривалості в часі, з метою зменшення кількості людей, які будуть потребувати одночасного проведення реанімаційних заходів, – повідомив заступник Міністра.

Головний державний санітарний лікар висловив переконання, що запроваджені заходи – і карантин, і підготовка закладів охорони здоров’я – дають свої результати. Завдяки карантину вже вдалося уповільнити ріст сезонних захворювань і ускладнень від них, зокрема грипозні пневмонії. Також це дозволило вивільнити ліжка для лікування хворих на коронавірусну хворобу.

Віктор Ляшко зазначив, що станом на 12 квітня кількість задіяних апаратів ШВЛ не перевищує 10% від підготовлених апаратів для надання такої допомоги.

За інформацією МОЗ, на ранок 13 квітня в країні захворіло 2102 особи. Одужало 97 осіб, померло 93 особи. Випадки захворювання є в усіх областях. За останню добу зафіксовано 325 нових випадків. 

 

За матеріалами Урядового порталуРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти