Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


В ОБЛАСТІ ПОСИЛЮЮТЬСЯ ЗАХОДИ ПРОТИПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

2020-04-10 14:47:53

Приазовська районна державна адміністрація

Стан протипожежної безпеки в області обговорили учасники селекторної онлайн-наради з головами райдержадміністрацій, міськими головами та головами ОТГ. Захід відбувся під керівництвом голови облдержадміністрації Віталія Туринка.

Заступник голови ОДА В’ячеслав Дзятківський, звертаючись до очільників територій, наголосив, березень цього року виявився найтеплішим та найбільш посушливим за весь період спостережень з 1991 року.

– З підвищенням температури повітря знову набули актуальності питання пожеж в екосистемах. З початку року у природних екосистемах сталося 767 пожеж на площі 199 га. Лише за добу 8 квітня таких пожеж сталося 16 на площі 4 га. З метою забезпечення протипожежного захисту лісів та сільгоспугідь області видано розпорядження «Про посилення заходів щодо пожежної безпеки в лісових масивах і сільгоспугіддях області в 2020 році». З початку року лісгоспи вже розпочали профілактичні та попереджувальні заходи з охорони лісів від пожеж. Єдиним способом боротьби з пожежами є їх запобігання, яке вимагає злагоджених і усвідомлених дій з боку органів влади та місцевого самоврядування, сільськогосподарських і лісогосподарських організацій, а також максимальної відповідальності й обережності з боку громадян, – підкреслив В’ячеслав Дзятківський.

Начальник ГУ ДСНС України в Запорізькій області Олексій Лепський повідомив, рятувальні підрозділи почали ліквідовувати пожежі на відкритих територіях вже з середини лютого.

У порівнянні з минулим роком кількість пожеж у природних екосистемах Запорізької області зросла на 33% і становить 751 пожежу, а площа, пройдена вогнем, збільшилася на 23% і становить 195 гектарів. У лісових масивах області також спостерігається негативна тенденція щодо зростання кількості пожеж, яких виникло у чотири рази більше, ніж у минулому році. А їх площа зросла на 25%. 

– З метою протидії пожежам у природних екосистемах, зменшення їх кількості та негативних наслідків, нам з вами необхідно: максимально використати можливості ЗМІ для проведення роз’яснювальної роботи і доведення до населення вимог пожежної безпеки у лісових масивах, сільгоспугіддях, лісосмугах та відкритих ділянках місцевості; встановити жорсткий контроль на місцевому рівні щодо дотримання правил пожежної безпеки, виявлення порушників і притягнення їх до відповідальності; проводити постійний моніторинг та профілактику недопущення пожеж; організувати взаємодію з лісокористувачами та власниками земельних угідь і пасовищ щодо утримання їх ділянок в належному протипожежному стані. Також пропоную долучити до цієї роботи Запорізьке обласне управління лісового та мисливського господарства, як провідного організатора та виконавця цього напрямку діяльності. Тільки разом ми зможемо протидіяти пожежам у природних екосистемах та зменшити негативні наслідки від них, – зазначив Олексій Лепський.

Підсумовуючи, Віталій Туринок закликав усіх керівників виконувати поставлені доручення. Особливо це важливо напередодні Великодніх свят, які у цьому році українці святкують вдома.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістюРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти