Пошук10 последних новостей
(количество голосов 1)


ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ ОТРИМАЛА ДРУГУ ПАРТІЮ ТЕСТІВ ДЛЯ ВИЯВЛЕННЯ КОРОНАВІРУСУ

2020-04-02 16:26:01

Приазовська районна державна адміністрація

Сьогодні, 2 квітня, Запорізькій області були передані тести для проведення полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) з виявлення коронавірусної інфекції.  Гуманітарну допомогу надіслав Фонд Вадима Новинського та Українська православна церква.

Тест ПЛР є одним з найточніших методів діагностики, адже дає змогу визначити наявність інфекції навіть при мінімальному вмісті її штамів у біологічному матеріалі.

Голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Туринок подякував благодійникам, які підтримали ініціативу Президента України і почали надавати допомогу лікарям і жителям нашої області.

- Влада робить все можливе, аби захистити громадян та забезпечити необхідним обладнанням та засобами захисту лікарів. Ми вдячні Українській православній церкві за передачу нашій області високоточних тестів з Південної Кореї. Тести були закуплені Фондом Вадима Новинського, який один з перших почав надавати допомогу. На сьогодні медичне обладнання, засоби індивідуального захисту та тестсистеми є особливо дефіцитним товаром у всьому світі, тому тільки злагоджена робота бізнесу і влади дозволить вчасно забезпечити наші лікарні всім необхідним, - наголосив голова облдержадміністрації Віталій Туринок.

У заході також взяли участь митрополит Запорізький та Мелітопольський Лука та в. о. директора Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ України, головний санітарний лікар Запорізької області Роман Терехов, який нагадав запоріжцям, що важливо виконувати основні заходи безпеки. Зокрема, мити руки, використовувати антисептик, дезінфікувати особисті речі, уникати скупчення людей, за можливості залишатися дома.

Це вже третя партія медичної гуманітарної допомоги для боротьби з коронавірусом, яку отримує Запорізька область за останні два тижні.

 

 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістюРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти