Пошук10 последних новостей
(количество голосов 1)


НЕРЕСТОВИЙ КАРАНТИН УЖЕ ДІЄ

2020-04-01 12:45:01

Приазовська районна державна адміністрація

 Важлива інформація для рибалок Приазовського району - вже почав діяти нерестовий карантин!

Відповідно до законів України "Про тваринний світ""Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів", на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 20.03.2020 №120 «Про проведення заходів з охорони та відтворення водних біоресурсів у Запорізькій області», з метою здійснення заходів щодо посилення охорони та відтворення водних біоресурсів у водоймах району і поліпшення середовища їх існування, головою райдержадміністрації пройнято розпорядження від 27.03.2020 № 81 «Про проведення заходів з охорони та відтворення водних біоресурсів у Приазовському районі».

Офіційним документом запроваджено тримісячник з охорони рибних та інших водних біоресурсів  у період нересту з 27.03.2020 до 19.06.2020 року.

Передбачаються заходи:

  •  вводиться заборона на лов водних біоресурсів, у тому числі, на відведених ділянках для любительського рибальства, в нерестовий період;
  • вводиться заборона на продаж водних біоресурсів у місцях стихійної торгівлі.
  • на період нересту забороняється пересування  плавзасобів на водних об’єктах району, а також забороняється експлуатація водозабірних споруд без рибозахисних пристроїв.

На виконання розпорядження в період тримісячника будуть організовані спільні рейди (із залученням громадських інспекторів рибоохорони, представників громадських організацій) щодо перевірки дотримання фізичними та юридичними особами правил рибальства та інших актів природоохоронного законодавства, з метою виявлення випадків незаконного вилову, придбання і реалізації риби, інших водних біоресурсів, а також заборонених знарядь лову.

Також будуть організовані перевірки дотримання правил торгівлі з метою недопущення випадків продажу, скуповування риби, ікри та продуктів їх переробки без наявності документів, що засвідчують законність їх придбання, та сертифікатів якості.

Пам’ятайте, що під час нересту на водоймах слід вести себе тихо, в цей час, як і завжди, потрібно оберігати природу і категорично не можна забруднювати навколишнє середовище.Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти