Пошук



10 последних новостей
(количество голосов 0)


ОБЛАСНИЙ ЛАБОРАТОРНИЙ ЦЕНТР ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ПІДТВЕРДЖЕННЯ ВЖЕ 8 ВИПАДКІВ КОРОНАВІРУСУ

2020-03-26 11:59:26

Приазовська районна державна адміністрація

У Департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації повідомляють про поширення на території області гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV.

На сьогодні в Запорізькій області зафіксовано вже вісім випадків COVID-19. Пацієнтів ізольовано, вони перебувають під наглядом лікарів. Їх стан оцінено лікарями як середньої тяжкості.

Визначено всіх осіб, з якими контактували захворілі. Усі вони ізольовані або самоізольовані і знаходяться під медико-санітарним наглядом. 

Усього у Запорізькій області з підозрою на коронавірус знаходяться 10 осіб, дев’ять з них находяться в інфекційних стаціонарах, один – в ізоляції вдома під наглядом медичних працівників первинної ланки. 

В регіоні 759 ліжок в інфекційних стаціонарах, 58 інфекційних боксів та 41 мельцеровський бокс в закладах охорони здоров’я. В області працюють 112 лікарів-інфекціоністів, з них 22 дитячих. На випадок потреби проведення інтенсивної терапії в області є 117 апаратів штучної вентиляції легень. 

Медики наголошують: специфічної терапії не існує, лікування коронавірусу симптоматичне.

До цього медичні працівники пройшли навчання з питань дотримання вимог протиепідемічного режиму, біологічної безпеки та біологічного захисту при виявленні особи, яка відповідає визначенню випадку гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCOV. Аналогічні семінари проведено в усіх закладах охорони здоров’я області.

На початку березня відбулось обласне спеціалізоване тренування щодо дій під час виявлення гострої респіраторної хвороби, спричиненої вірусом 2019-пСоV. Участь у тренуванні взяли керівники трьох обласних закладів охорони здоров’я, фахівці Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, Запорізької міської ради, міських відділів охорони здоров’я, лікарень м. Запоріжжя, опорних лікарень госпітального округу Запорізької області, ДУ «Запорізький ОЛЦ МОЗ України», працівники аеропорту. 

Епідеміологи звертаються до громадян! Важливо виконувати основні заходи безпеки: мити руки, використовувати антисептик, уникати дотиків до свого обличчя, дезінфікувати особисті речі (мобільні телефони, планшети тощо), тримати дистанцію 1,5 метри від інших людей, зокрема тих, хто кашляє, уникати скупчення людей, не вживати сире м'ясо, зміцнювати імунітет.

Якщо маєте симптоми: кашель, підвищена температура, утруднене дихання, протягом 14 днів Ви перебували у країні, де зафіксовано COVID-19, невідкладно зверніться до сімейного лікаря. 

З будь-яких питань можна звертатись на цілодобову гарячу лінію за номером: 0-800-503-508.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю



Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району




волог.:

тиск:

вітер:



Урядові сайти