Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


У ПРИАЗОВСЬКОМУ РАЙОНІ КОНТРОЛЮЄТЬСЯ СИТУАЦІЯ ІЗ ДОДЕРЖАННЯМ КАРАНТИНУ ТА ВИКОНАННЯМ ПОСТАНОВИ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ

2020-03-20 15:31:31

Приазовська районна державна адміністрація

Нацполіція у Приазовському районі посилює превентивну роботу та контролює дотримання вимог чинного законодавства. Постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року №215 на території нашої держави запроваджені карантинні заходи, які покликані запобігти поширенню небезпечної інфекції COVID-19. Світовий досвід боротьби із недугою підтверджує, що найкращий спосіб її зупинити – залишатися вдома і виконувати рекомендації лікарів.

На виконання вищевказаної постанови Кабміну, у Приазовському районі введена заборона на автобусні пасажирські перевезення, проведення всіх масових заходів за участю понад 10 осіб. Тимчасово припинити свою роботу повинні заклади громадського харчування, заклади торгівельної та розважальної діяльності, сфери послуг, фітнес-центри, заклади культури. Зусилля правоохоронців спрямовані на проведення профілактичної та роз’яснювальної роботи щодо важливості дотримання тимчасових обмежень пасажирських перевезень, проведення масових заходів та роботи певних категорій закладів.

Зазначимо, що продовжують роботу органи місцевого самоврядування та держустанови. Особистий прийом громадян тимчасово призупинено.

У звичайному режимі працюють продуктові магазини, аптеки, лікарні, банки, АЗС, пошта.

Досвід боротьби з поширенням коронавірусу в Китаї показав, що контроль за пересуванням людей і солідарність усіх співгромадян навколо однієї мети створюють єдиний дієвий механізм, який є ефективним у недопущення розповсюдження вірусу.

 

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти