Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


ОПЕРАТИВНУ ІНФОРМАЦІЮ ПО ВИПАДКАХ ЗАХВОРЮВАННЯ НА COVID-19 У КОЖНІЙ ОБЛАСТІ ТА МІСТАМ МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ НА ІНТЕРАКТИВНОМУ ДАШБОРДІ

2020-03-20 11:08:47

Приазовська районна державна адміністрація

На сайті Національної служби здоров’я України розміщено корисний дашборд під назвою «Оперативний моніторинг ситуації із кількістю госпіталізованих осіб з підозрою та підтвердженими випадками захворювання на COVID-19 в Україні».

Наразі дашборд працює у тестовому режимі. Звичайно, зручніше його продивлятися на комп’ютері, ніж у смартфоні, адже він має великий обсяг інформації. Важливо, що інформація на сайті постійно оновлюється.

За даними НСЗУ можна побачити, що в Україні на сьогодні 223 особи, які чекають на результати лабораторного дослідження, з них 162 – госпіталізовані. Найбільше таких осіб у Чернівецькій області (60), 34 – у Львівській області. У Запорізькій області поки тільки семеро людей очікують на лабораторні дослідження. У той же час, в Україні підтверджено 18 випадків. З них 16 – активних. На жаль, вже двоє українців померло. Поки не зафіксували жодного випадку, коли пацієнт одужав. Це пов’язано із достатньо невеликим терміном хвороби.

Окрім даних по пацієнтах у дашборді можна побачити: кількість медичних закладів, які готові приймати пацієнтів на лікування та обсервацію, ліжко-місць, апаратів штучної вентиляції взагалі по країні та по областях, скільки з’являється підозр тощо.

На сайті Служби здоров’я є також окремі сторінки з інформацією для пацієнтів та лікарів.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької ОДАРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти