Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


УРЯД РОЗШИРИВ ПРОГРАМУ ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ «ДОСТУПНІ КРЕДИТИ 5-7-9%»

2020-03-20 10:59:53

Приазовська районна державна адміністрація

Вчора на засіданні Кабінету Міністрів було прийнято низку економічних рішень. Так, Уряд розширив державну програму підтримки «Доступні кредити 5-7-9%», ініційовану Президентом України Володимиром Зеленським і тепер до цієї програми зможуть долучитися більше учасників.

Прийнятою постановою, зокрема, передбачено:

  • збільшення максимальної суми кредиту з 1 млн. 500 тис. грн. до 2 млн. грн..;
  • розширення інвестиційних цілей, на які можуть бути надані кредити. Зокрема, на придбання нежитлової нерухомості, поповнення обігових коштів. Нові правила дозволяють надавати кредити бізнесу, який працює за франшизою;
  • пом'якшення умови відновлення сплати компенсації процентів у разі погашення суб'єктом підприємництва заборгованості без проведення процедури реструктуризації.

Всі ці зміни покращать можливості малих підприємців розширити власний бізнес, а початківцям – спростять роботу з організації власної справи.

Ознайомитися з програмою доступних кредитів можна на офіційному сайті 5-7-9.gov.ua. Як проходила презентація програми у Запоріжжі, дивіться тут.

Крім того, на засіданні прийнято рішення про введення спеціального мита на імпорт електроенергії та вугілля з Російської Федерації. З 1 квітня 2020 року пропонується запровадження спеціального мита в розмірі 65% для електричної енергії й всіх типів вугілля, крім антрациту та коксівного вугілля, для енергетики та металургійної промисловості.   

Уряд також схвалив законопроєкт, який допоможе забезпечити безперервне харчування військовослужбовців Збройних Сил України та МВС у 2020 році.

 

За матеріалами Урядового порталуРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти