Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


Підсумки надання страхових виплат та матеріального забезпечення у Мелітопольському відділенні ФССУ у Запорізькій області за 2019 рік

2020-03-16 13:15:29

Приазовська районна державна адміністрація

Якість життя та впевненість у завтрашньому дні кожного українця – це, передусім, високоефективний, організований належним чином соціальний захист. Удосконалюючись з кожним роком, загальнообов’язкове державне соціальне страхування має важливе значення в досягненні та соціальній стабільності наших громадян.

Важлива роль у створенні соціальної рівноваги належить Фонду соціального страхування України. Реалізуючи державну політику у сферах соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, Фонд у повному обсязі здійснює надання застрахованим особам та потерпілим на виробництві матеріального забезпечення, страхових виплат і медико-соціальних послуг.

Надання матеріального забезпечення застрахованим особам, тобто працюючим, та членам їх сімей є одним з пріоритетних напрямів роботи Фонду соціального страхування України. А це - допомоги по тимчасовій непрацездатності (включаючи догляд  за хворою дитиною), по вагітності та пологах та на поховання.

На території м. Мелітополь, Мелітопольського, Якимівського та Приазовського районів місію щодо соціального захисту, охорони життя та здоров’я громадян у процесі їх трудової діяльності виконує Мелітопольське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області (далі – Мелітопольське відділення).

На виконання Закону України № 1105-XIV від 23.09.1999 «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», Мелітопольське відділення у 2019 році для забезпечення зазначеними державними соціальними гарантіями спрямувало 37078,3 тис. грн. Зокрема, на допомогу по тимчасовій непрацездатності 25153,5тис. грн., по вагітності та пологах – 11691,1 тис. грн., на поховання – 233,7 тис. грн.

  Станом на 01 січня 2020 року в Мелітопольському відділенні УВД знаходяться на обліку та отримують щомісячні страхові виплати 681 потерпілий на виробництві (члени їх сімей). Слід зазначити, що з цієї кількості отримувачів виплат – 150 потерпілих є внутрішньо переміщеними особами, які продовжують отримувати страхові виплати у відділенні Фонду.

За 12 місяців 2019 року було профінансовано за статтями відшкодування шкоди, заподіяної працівникові внаслідок ушкодження його здоров’я або в разі його смерті на суму 19907,5 тис. грн. у т.ч:

- щомісячні страхові виплати потерпілим на виробництві та членам їх сімей – 19504,1 тис. грн. що становить 98 % від загальної суми витрат на відшкодування шкоди потерпілим;

- одноразова допомога потерпілому в разі стійкої втрати працездатності та членам сім’ї потерпілого - 286,3 тис. грн. (1 % );

- допомога у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю до відновлення працездатності або встановлення інвалідності внаслідок нещасного випадку на виробництві 117,1 тис. грн. (1%) ;

В березні 2019 року Мелітопольським відділенням Фонду відповідно до постанови КМУ від 20.02.2019 року №160 «Про перерахування розміру страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та особам, які мають право на страхові виплати у разі смерті потерпілого», проведено перерахунок сум щомісячних страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання (членам їх сімей) з 01 березня 2019 року на коефіцієнт перерахунку 1,05. Готується проведення перерахунку і у 2020 році.

За інформацією або консультацією щодо отримання страхових виплат та матеріального забезпечення застрахованими особами можна звертатися за адресою Мелітопольського відділення Фонду: м. Мелітополь, вул. Бейбулатова, 16, телефон: (0619) 42-67-53.

 

 

Мелітопольське відділення управління виконавчої

дирекції Фонду соціального страхування України у

Запорізькій області

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти