Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


ЗА ІНФОРМАЦІЄЮ ОБЛАСНОГО ЛАБОРАТОРНОГО ЦЕНТРУ НАРАЗІ В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ НЕ ВИЯВЛЕНО ЖОДНОГО ВИПАДКУ ЗАХВОРЮВАННЯ КОРОНАВІРУСОМ

2020-03-13 13:53:43

Приазовська районна державна адміністрація

За участю заступника директора Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ України Олександра Мащака відбувся брифінг щодо ситуації, пов’язаної з розповсюдженням коронавірусу.

За словами Олександра Мащака, якщо оцінювати стан захворюваності в цілому, на ранок 13 березня у світі зареєстровано 128 тис. 343 випадки захворювання, вилікувано − 68 тис. 324 людини. Найбільші показники приросту захворюваності зафіксовано за межами Китаю. Так, в Італії за добу кількість інфікованих збільшилася на 2 тис. 651 випадок, в Іспанії − на 869, у Франції − на 595 випадків.

− Змінилася статистика захворюваності коронавірусною інфекцією в цілому і по Україні. Станом на сьогодні в Україні зареєстровано 3 лабораторно підтверджених випадки захворювання коронавірусною інфекцією, серед яких 2 − у Чернівецькій області та 1 − в Житомирській. Всього з початку поточного року в Центр громадського здоров'я МОЗ України надійшло 47 повідомлень про підозру на цю інфекцію, 3 з яких підтверджено лабораторно, 1 − в стадії дослідження, інші показали негативний результат. Серед негативних досліджень також був 1 матеріал від мешканки Запорізької області. Нині під підозрою знаходиться ще 1 випадок в області, матеріали для аналізу вже передано до Києва, − пояснив заступник директора Запорізького обласного лабораторного центру.

Нагадуємо, 10 березня в акваторії Бердянського морського порту зайшло вантажне судно, у 2 членів екіпажу було виявлено ознаки респіраторної інфекції. Як пояснив Олександр Мащак, екіпаж було ізольовано, а сьогодні завершилося дослідження матеріалів − віруси не було виявлено. Також він підкреслив, що щодня проводяться оцінка та опитування з метою виявлення підозрілих випадків на захворювання коронавірусом.

− Ми не виключаємо, що можливий ще 1 підозрілий випадок в Кам'янсько-Дніпровському районі Запорізької області. Матеріали вже доставлено, буде проведено дослідження, тому робити висновки поки рано. На сьогодні ця людина госпіталізована в інфекційну лікарню Енергодара, − підсумував заступник директора Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ України.Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти