Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


КЕРІВНИКИ ТЕРИТОРІЙ ОБЛАСТІ ЗІБРАЛИСЬ НА ВІДКРИТИЙ ДІАЛОГ У РАМКАХ ДНЯ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

2020-03-13 11:04:38

Приазовська районна державна адміністрація

В облдержадміністрації відбувся традиційний День об’єднаних територіальних громад, який зібрав усіх керівників територій області. Участь у заході взяли голова облдержадміністрації Віталій Туринок, керівниця апарату ОДА Зінаїда Бойко.

– Мені дуже приємно, що наша зустріч відбувається саме у такому форматі, коли зібралися всі керівники територій. Ви є фундаментом нашої держави, саме на вас будується вертикаль влади. Ми розуміємо, якщо у когось із вас виникають проблемні питання, то це відповідно вплине на усю державу. Нам дуже важливо розуміти одне одного, обговорювати усі проблеми. В нашій області є і громади, що давно об’єднались, є ще зовсім нові. Кожен проходить свій шлях, і добре, що є з ким порадитись. Закликаю вас відповідально підійти до відбору проєктів, своєчасно готувати та подавати якісну проєктну документацію. Усі процедури мають відбуватись прозоро та відкрито. Ви повинні докласти максимум зусиль, щоб навести лад на своїх територіях. Звертайтесь до нас за допомогою, ми завжди відкриті, – звернувся до представників об’єднаних територіальних громад Віталій Туринок.

На початку заходу очільник регіону ініціював відкритий діалог, щоб кожний селищний голова, керівник району мав змогу окреслити проблемне питання. Учасники заходу обговорили питання розвитку територій, земельних відносин, діяльності правоохоронних та податкових органів, організації заходів з протидії коронавірусу.

Зінаїда Бойко повідомила, що станом на сьогодні, на території Запорізької області створено 63 об’єднані територіальні громади, в які об'єдналися 222 місцеві ради. Площа території об’єднаних територіальних громад складає 77,8 % від загальної площі території області.

– Починаючи з 2016 року держава здійснює фінансову підтримку об'єднаних територіальних громад у вигляді субвенції на підтримку розвитку громад. Протягом чотирьох років громадами Запорізької області реалізовано 509 проєктів на загальну суму субвенції понад 362 млн гривень. За рахунок субвенції громади мали можливість здійснити капітальні ремонти та реконструкції доріг, водоводів, вуличного освітлення, закладів освіти, медицини та культури, придбати комунальну техніку. Цього року 56 об'єднаних територіальних громад отримають субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на підтримку розвитку об'єднаних територіальних громад на загальну суму понад 136 млн грн, – зазначила Зінаїда Бойко.

Більш детально про субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на підтримку розвитку об’єднаних територіальних громад розповіла заступниця начальника Управління містобудування та архітектури ОДА Олеся Пасько.

Заступник голови облдержадміністрації (стажування) В’ячеслав Дзятківський ознайомив присутніх зі станом використання водних об’єктів, паспортизації ставків та стан проведення інвентаризації гідротехнічних споруд на території області.

На останок заходу учасники заходу обговорили застосування Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії рейдерству» та співпрацю з комунальною установою «Запорізький обласний контактний центр».

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністраціяРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти