Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


НА «ПАКУНКИ МАЛЮКА» У ДЕРЖАВНОМУ БЮДЖЕТІ ПОТОЧНОГО РОКУ ПЕРЕДБАЧЕНО 1,6 МЛРД ГРИВЕНЬ

2020-03-10 10:40:20

Приазовська районна державна адміністрація

З 2018 року при виписці з пологового будинку батьки немовля у якості першої соціальної допомоги отримують «пакунок малюка». Це одноразова допомога, яка включає найнеобхідніші речі для новонародженої дитини та матері.

У так званий «бебі-бокс» входять 38 елементів. Зокрема, пелюшки, сорочечки, шапочки, пінетки, підгузки, ковдра, матрац, термометр, соска, пляшечка, олійка та присипка. Також у пакунку містяться друковані матеріали для мами з інформацією про догляд за немовлям. З повним переліком можна ознайомитися тут.

За інформацією Мінсоцполітики, з 1 вересня 2018 року, з початку реалізації проєкту, 419 246 дітей отримали «пакунок малюка», що становить 99 % від кількості народжених за цей період дітей (422 967), у тому числі 35 968 дітей забезпечено «пакунком малюка» у поточному році (народжено 36 103 дитини).

Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації підписана Проєктна угода з ЮНОПС на 2019-2020 роки на отримання  12000 «пакунків малюка» у період з 01.03.2019 по 28.02.2020. За цією проєктною угодою отримано 12000 «пакунків малюка».

Доставлення цих наборів відбувається регулярно та напряму до пологових будинків усіх районів. Не зареєстровано жодного випадку, коли новонароджений не отримав «пакунок малюка» у встановлений строк.

«Пакунок малюка» надається у пологових будинках державної та приватної форми власності. Також його можуть отримувати мати, батько новонародженої дитини, батьки-усиновителі та патронатні родини. Надання послуги жодним чином не впливає на отримання грошової виплати при народженні дитини. Це окрема додаткова допомога кожній дитині, яка народилася, а також ніяк не впливає на обчислення сукупного доходу родини, якщо вона подає документи до органів соцзахисту.

Як повідомили у Міністерстві соціальної політики, закінчується період пілотування проєкту щодо «пакунку малюка», який проводився за підтримки міжнародних партнерів та у межах проєкту міжнародної технічної допомоги. Тому Мінсоцполітики розробило новий механізм фінансування одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» коштом Держбюджету-2020 та передбачило на цю програму 1,6 млрд грн. Так, у 2020 році понад 330 тис. сімей при народженні дитини отримають «пакунок малюка».

Нагадуємо, також в Запорізькій області в пілотному режимі запрацював пакет онлайн послуг єМалятко. Це 10 важливих послуг: державна реєстрація народження дитини, реєстрація місця проживання малюка, призначення державних виплат при народженні дитини, внесення відомостей про дитину до реєстру пацієнтів, внесення відомостей до реєстру платників податків, видача посвідчень батькам багатодітних сімей і призначення допомоги дітям, які виховуються в багатодітних родинах, інші важливі послуги.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістюРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти