Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


Вітання голови райдержадміністрації Сергія Селевича з нагоди 8 березня

2020-03-08 08:40:07

Приазовська районна державна адміністрація

ДОРОГІ ЖІНКИ!

Від щирого серця вітаю Вас із Міжнародним жіночим днем! Це світле весняне свято уособлює собою красу і ніжність, які йдуть від чуйного серця та чистої материнської любові. Здавна світлий образ прекрасної половини людства був символом берегині роду, домашнього вогнища та сімейного затишку.
В усі часи жінкам присвячували вірші та пісні, ними захоплювалися. Великі митці світу були натхненні саме матір’ю, сестрою, донькою, дружиною, коханою.
Природа дарувала прекрасним жінкам одночасно стихійну та лагідну силу, безмежне терпіння, вміння любити та прощати. Краса жінки надихає, її ніжність та теплота розтоплюють найсуворіші серця.
Сьогодні українські пані активні учасниці суспільного, культурного та економічного життя країни. Приазовська земля щедра розумними і талановитими жінками. На чолі багатьох сфер стоять саме представниці прекрасної статі. Сумлінною повсякденною працею вони виконують важливі завдання, працюють над утвердженням авторитету органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств та організацій.
Дорогі жінки, напередодні такого чудового свято, я хочу, щоб Ви забули про свої щоденні турботи і просто насолоджувалися життям, сприймали все з позитивними емоціями і гарним настроєм.
Бажаю Вам незгасаючої любові, успіхів у всіх починаннях, кар'єрного росту, гармонії та просто людського щастя! Хай будуть святковими ваші будні і на вашу честь розквітають квіти. Нехай піднесені відчуття завжди живуть у вашій душі! Міцного Вам здоров'я, благополуччя і радості!

Голова Приазовської РДА
Сергій Селевич

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти