Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


У ЗАПОРІЖЖІ ВІДБУЛИСЬ НАВЧАННЯ ЩОДО ДІЙ ПІД ЧАС ВИЯВЛЕННЯ ХВОРОБИ, СПРИЧИНЕНОЇ КОРОНАВІРУСОМ

2020-03-04 13:57:57

Приазовська районна державна адміністрація

Сьогодні у міжнародному аеропорту «Запоріжжя» відбулись обласні спеціальні тренування з працівниками закладів охорони здоров’я та Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ України  щодо дій під час виявлення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV. На практиці були відпрацьовані дії органів управління та сил спеціалізованої медичної служби цивільного захисту Запорізької області під час виявлення хворих, підозрюваних на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом 2019-nCoV.

Згідно з легендою навчань, до міжнародного аеропорту м. Запоріжжя рейсом «Стамбул – Запоріжжя» до обласного центру прибуло 54 особи зі Стамбула.

Під час проведення опитування та термометрії виявлено 2 особи, які мандрували  країнами Західної Європи (Італія, Іспанія, Португалія, Греція, Болгарія) та одна особа, яка має підвищену температуру тіла 38,2 С та ознаки гострого респіраторного захворювання.

Медичним персоналом, який здійснює чергування в  аеропорту, та працівниками КП «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» проведена  тимчасова ізоляція осіб.

Лікарями інфекціоністами закладів охорони здоров’я м. Запоріжжя спільно з працівниками Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ України організовано проведення вірусологічних лабораторних досліджень на грип та ГРВІ за допомогою швидкого тесту. Також визвано дві бригади швидкої медичної допомоги. За результатами тесту двом особам рекомендовано самоізоляція за місцем мешкання протягом 14 днів. Бригадами швидкої медичної допомоги з дотриманням вимог протиепідемічного режиму проведена евакуація особи з ознаками гострого респіраторного захворювання до обласної інфекційної клінічної лікарні.

Потім була проведена дезінфекція в при мішенях КП «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» та санітарних автомобілів, які залучались до транспортування контактних та хворих осіб.

- У Запорізькій області вживаються всі заходи щодо недопущення розповсюдження коронавірусу в регіоні. Ознаки захворювання на коронавірус дуже схожі на ознаки гострого респіраторного захворювання. На випадок виявлення захворювання медичні заклади та медики готові надавати необхідну кваліфіковану допомогу. Спеціальні навчання для лікарів відбулись в усіх медичних закладах області, в тому числі – у приватних лікарнях, − відзначила директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрація Вікторія Клименко.

За словами керівника Запорізького обласного лабораторного центру Романа Терехова, всі пасажири міжнародних рейсів в запорізькому аеропорту проходять тотальний температурний контроль. Щодня спеціалістами перевіряється стан здоров’я близько 450-700 пасажирів.  На сьогодні жодного випадку захворювання виявлено не було.

Також медики нагадали основні правила профілактики захворювання: дотримуватися правил гігієни (необхідно ретельно мити руки), відмовитись від згубних звичок, дотримуватися режиму дня та харчування, а також знизити ризики спілкування з хворими людьми.

Після аеропорту навчання продовжилися в обласній інфекційній клінічній лікарні, яка за необхідності буде приймати пацієнтів з підозрою чи хворих на коронавірус.

Навчання довели, що служби цивільного захисту та працівники закладів охорони здоров’я злагоджено спрацювали та готові до оперативного реагування у випадку виявлення хвороби, спричиненої коронавірусом.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістюРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти