Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


У ПРИАЗОВСЬКОМУ РАЙОНІ ВІДНОВИЛИ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ ПРОЦЕС

2020-02-28 16:37:51

Приазовська районна державна адміністрація

Сьогодні у Приазовській райдержадміністрації за головування першого заступника очільника РДА Андрія Фесика відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під час якої обговорювалась епідеміологічна ситуація. В робочій зустрічі взяли участь: голова районної ради Олександр Прокопенко; завідувач відокремленого підрозділу «Мелітопольський міський відділ Державної установи «Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України» Роман Скляров, директор КНП «Приазовська центральна районна лікарня» Олег Ахе, директор КНП «Приазовський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Людмила Ізьянова.
Роман Скляров повідомив, що кожного дня фахівцями ВП «Мелітопольського міського відділу ДУ «ЗОЛЦ МОЗУ»» проводиться моніторинг захворюваності ГРВІ у Приазовському районі. Показник кількісті осіб, які звернулись за медичною допомогою з ознаками вірусних інфекцій не перевищує епідеміологічного порогу
За інформацією Олега Ахе та Людмили Ізьянової кількість людей, які звертаються за медичною допомогою з ознаками ГРВІ знизилась.
На підставі інформації, яку надали представники медичної сфери, комісією прийнято рішення відновити навчально-виховний процес з 2 березня 2020 року, але тимчасово утриматися від проведення культурно-масових заходів за участю дітей на території Приазовського району.
Перший заступник голови РДА Андрій Фесик зауважив, що кордонів у інфекції немає, і високі температурні показники сприяють її розповсюдженню. Посилені заходи щодо запобігання поширенню РГВІ та грипу є актуальними насьогодні. Також у школах необхідно чітко виконувати протиепідеміологічні заходи, а людям, у разі виникнення симптомів захворювання не займатися самолікуванням і звертатися у медзаклади.

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністраціяРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти