Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


ПРИКОРДОННИКИ ПРИАЗОВЩИНИ ПРЕЗЕНТУВАЛИ РІЧНИЙ ЗВІТ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ

2020-02-27 16:04:58

Приазовська районна державна адміністрація

У залі засідань Приазовської районної ради заслухали звіт про стан оперативно-службової діяльності на ділянці відповідальності відділу прикордонної служби «Приазовськ» у 2019 році. У президії засідання були: перший заступник очільника РДА Андрій Фесик, голова районної ради Олександр Прокопенко, заступник начальника Бердянського прикордонного загону з персоналу – полковник Сергій Магдичанський, заступник з оперативно-службової діяльності відділу прикордонної служби «Приазовськ» Микола Перцов.

Під час виступів, доповідачі окреслили широке коло питань: основні загрози на ділянці відповідальності відділу; стан прикордонної служби; надводна обстановка; аналіз результатів ОСД відділу; робота з персоналом; тилове забезпечення; інженерно-технічне забезпечення; стан укомплектованості відділу. Також військовослужбовці окреслили коло головних завдань на 2020 рік.

По завершенні звіту перший заступник голови РДА Андрій Фесик подякував прикордонникам за службу, адже на них покладена відповідальна місія – охорона державних кордонів. Підкреслив, що районна влада готова до діалогу і допомагатиме у вирішенні нагальних питань.

 

Приазовська районна державна адміністрація

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти