Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


ФАХІВЦІ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАВЧАЛИСЯ ПРАЦЮВАТИ З ПОСТРАЖДАЛИМИ ВІД ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

2020-02-27 15:52:28

Приазовська районна державна адміністрація

Для фахівців уповноважених за встановлення статусу постраждалих від торгівлі людьми структур відбувся навчальний тренінг в рамках реалізації проєкту «Впровадження Національного механізму та взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми». Навчання відбулось за підтримки Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації та за ініціативи громадської правозахисної організації «Егіда-Запоріжжя».

Участь у тренінгу взяли представники Токмацької та Мелітопольської міських рад; Запорізького, Мелітопольського, Веселівського, Василівського, Пологівського Вільнянського, Токмацького, Чернігівського, Бердянського, Приморського, Приазовського, Камянсько-Дніпровського, Оріхівського, Якимівського управлінь соціального захисту населення; Токмацького, Чернігівського районних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також фахівці Новоолександрівської, Великобілозерської, Петро-Михайлівської, Комишуваської сільських об’єднаних територіальних громад.

У ході навчання спеціалісти обговорили поетапний алгоритм встановлення статусу особам, які постраждали від торгівлі людьми та здійснення координації дій між усіма дотичними структурами. Завдяки змістовним заняттям тренінгу, упродовж двох днів, спеціалісти уповноважених структур соціальної спрямованості мали можливість підвищити кваліфікацію з питань протидії торгівлі людьми, обмінятися позитивним досвідом, обговорити проблемні питання.

На тренінгу не обійшлося без практичної складової: спеціалісти сфери соціального захисту виконували практичні інтерактивні вправи, переглядали відеоролики та обговорювали життєві ситуації, досвід тренерів. Такий формат навчання допоміг учасникам вивчити не лише теоретичні засади, а й розібратися з дієвим та злагодженим механізмом дій під час процедури встановлення статусу особам, які постраждали від торгівлі людьми.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістюРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти