Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


У ПРИАЗОВСЬКОМУ РАЙОНІ ОБГОВОРИЛИ АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ПІДГОТОВКИ ТА ПРОВЕДЕННЯ КОМПЛЕКСУ ВЕСНЯНО-ПОЛЬОВИХ РОБІТ

2020-02-26 09:47:35

Приазовська районна державна адміністрація

 

У Приазовській райдержадміністрації відбувся семінар з керівниками сільськогосподарських підприємств району з питань проведення весняно-польових робіт у 2020 році.  Відкриваючи офіційний захід, голова РДА Сергій Селевич повідомив, що під врожай 2020 року сільськогосподарськими підприємствами Приазовського району посіяно зернових та зернобобових культур 43,8 тис.га.  Загальна площа озимих культур становить 47,2 тис.га. Це 58% від загальної площі ріллі, яка обробляється сільгосптоваровиробниками (81 тис.га). Очільник району зазначив також, що останні роки спостерігається тенденція до збільшення посівних площ озимих культур в регіоні, що зумовлено кліматичними змінами. Підкреслив також, що посів зернових у 2019 році під врожай 2020 року проходив у жорстких кліматичних умова, адже сіяли у суху землю. Наприкінці 2019 року мали критичний стан озимих зернових у південній, приморській частині району. Опади у  лютому трохи виправляють ситуацію.

В ході проведення семінару, старший викладач Таврійського державного агротехнологічного університету Зоя Білоусова надала аналіз стану та розвитку озимих зернових культур та рекомендації щодо їх подальшого живлення. Про хвороби озимих зернових культур, діагностику, заходи боротьби та профілактики розповів представник товариства з обмеженою відповідальністю  «Агрохімсервіс» Сергій Плетень. Про проведення перевірки посівних якостей насіння доповіла агроном-інспектор "Державного центру сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції" Марина Денисенко. Головний спеціаліст Приазовського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області Галина Арабаджи розповіла про реєстрацію потужностей операторів ринку та планові перевірки Держпродспоживслужби на 2020 рік. Щодо важливості укладання колективних договорів на 2020 рік та нарахування заробітної плати згідно Галузевої угоди проінформувала голова районної профспілки працівників агропромислового комплексу Приазовського району Надія Турубарова.

Наприкінці семінару головний агроном ТОВ «Олександрівка» Ганна Шопова наголосила на важливості питання, щодо необхідності реєстрації бджолярами своїх пасік на території сільських рад, де розташовані вулики.

Приазовська районна державна адміністрація

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти