Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


У ПРИАЗОВСЬКОМУ РАЙОНІ ПРОДОВЖЕНО КАРАНТИННІ ЗАХОДИ У НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ

2020-02-25 13:19:59

Приазовська районна державна адміністрація

24 лютого у Приазовській райдержадміністрації відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під час якої обговорювалась епідеміологічна ситуація. В обговоренні взяли участь керівники району: Сергій Селевич, Андрій Фесик, Олександр Прокопенко; завідувач відокремленого підрозділу «Мелітопольський міський відділ Державної установи «Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України» Роман Скляров, директор КНП «Приазовська центральна районна лікарня» Олег Ахе, директор КНП «Приазовський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Людмила Ізьянова, директор КНП «Нововасилівська районна лікарня» Сергій Знаємський, голови ОТГ, керівники відділів райдержадміністрації.

Роман Скляров повідомив, що фахівцями ВП «Мелітопольського міського відділу ДУ «ЗОЛЦ МОЗУ»» проводиться моніторинг захворюваності на грип та ГРВІ у Приазовському районі. Цей показник на 100 тис населення склав 194.8, що нижче епідпорогу на 37.7%. Питома вага тих, хто звернувся з ознаками респіраторної інфекції -  діти (57.7%), госпіталізовано 15 осіб. Необхідно звернути увагу на те,  що надана захворюваніПриазовська районна державна адміністраціясть можливо не повна.

 Введення карантинних заходів призвело до зниження захворюваності в цілому по району, але в окремих північних його частинах  продовжується зростання розповсюдження інфекції, особливо у дітей шкільного віку. Також існує загроза виникнення другої хвилі  збільшення кількості інфікованих.

Під час засідання Олег Ахе, Людмила Ізьянова та Сергій Знаємський проінформували про кількість людей, які захворіли минулого тижня та окреслили загальну картину по закладах медичного обслуговування.

Голова РДА Сергій Селевич наголосив, що лише чіткі, спільні та узгоджені дії, щодо попередження та профілактики захворюваності на гострі респіраторні інфекції дозволять досягти очікуваного позитивного  результату для населення.

На підставі розглянутої інформації, з метою недопущення росту захворюваності на ГРВІ серед дітей, комісією прийнято рішення подовжити термін призупинення навчально-виховного процесу, проведення культурно-масових заходів за участю дітей, заняття у шкільних гуртках та позашкільних закладах на території Приазовського району з 25.02.2020 року до особового розпорядження. Також вирішили рекомендувати Приазовській, Гірсівській, Олександрівській, Степанівській Першій, Ботіївській об’єднаним територіальним громадам проводити паралельні  заходи задля загальної епідеміологічної безпеки.

За результатами тижневого моніторингу члени комісії робитимуть подальші висновки.

 

Приазовська районна державна адміністрація

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти