Пошук10 последних новостей
(количество голосов 1)


75 РОКІВ ВІДЗНАЧИВ ЗАВІДУЮЧИЙ ХІРУРГІЧНИМ ВІДДІЛЕННЯМ КНП «ПРИАЗОВСЬКОЇ ЦРЛ» ВОЛОДИМИР БУКРЕЄВ

2020-02-21 13:08:13

Приазовська районна державна адміністрація

З щирими побажаннями здоров‘я, наснаги, нових звершень до ювіляра завітали керівники району: Сергій Селевич, Андрій Фесик, Олександр Прокопенко. Очільники Приазовщини висловили слова вдячності за те, що все життя Володимир Васильович присвятив благородній справі на рідній землі.

 В.В. Букреєв працює на медичній ниві 57 років.  Закінчивши Запорізький медичний інститут, трудову стежку почав у Приазовській лікарні, де працював хірургом, а з 2005 року очолив хірургічне відділення.

Ім‘я Володимира Букреєва добре відоме у нашому районі та за його межами. Лікаря цінують, як справжнього професіонала своєї справи. Пацієнти люблять його за чуйність і людяність, а колеги пишаються, тим, що поряд з ними такий прекрасний спеціаліст і справжній чоловік. За його багаторічну біографію важко порахувати, скільком пацієнтам він допоміг, скількох врятував від смерті та скільки важких хвороб переміг. Людина, яка крізь життя несе таку відповідальну місію, не рахуючись із власним часом та здоров’ям – дійсно благородна! Наполегливою щоденною працею ювіляр заслужив справжній авторитет та довіру серед мешканців району.

Володимир Васильович оперує і досі, адже він лікар не лише за професією, а й за покликанням. Милосердний та безвідмовний, під час роботи він мобілізує всі свої знання, вміння та напрацьований досвід задля збереження здоров‘я його пацієнтів.

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти