Пошук10 последних новостей
(количество голосов 1)


БІЛЬ АФГАНСЬКОГО ПЕКЛА ДОСІ ВІДЧУВАЮТЬ ВЕТЕРАНИ

2020-02-14 16:08:21

Приазовська районна державна адміністрація

Щорічно 15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У бібліотеці Приазовської громади відбулися урочистості, присвячені цій даті. В залі зібрались військовослужбовці, які брали участь у локальних військових конфліктах, виконуючи свій інтернаціональний обов‘язок.

До воїнів-миротворців Приазовщини звернулися керівники району – Сергій Селевич і Олександр Прокопенко, голова Приазовської громади Сергій Варбанський.  

Очільник районної державної адміністрації Сергій Селевич у своїй промові зазначив: «Сини України завжди були вірними присязі. Ми шануємо цей героїзм і звитягу. Захоплюємося найкращими людськими якостями тих, хто пройшов  усі «гарячі точки». Сьогодні маємо робити виважені висновки зі сторінок минулого задля мирного майбутнього для нових поколінь українців. Немає нічого дорожчого, ніж спокій на землі».

Воїни-інтернаціоналісти району на чолі з головою районної спілки ветеранів Афганістану Віктором Царенко нагороджені подяками райдержадміністрації та районної ради, Приазовської громади за активну суспільну діяльність та зміцнення ветеранського руху, патріотичне виховання молоді. Медаллю Української спілки ветеранів Афганістану нагороджені Микола Скляров та Юрій Фесенко.

Під час урочистостей наших ветеранів-миротворців  привітали військовий комісар Приазовського району Олег Зеленецький, голова районного товариства людей з обмеженими можливостями Антоніна Скуйбіда, заступник голови районної громадської організації чорнобильців Сергій Доваль.

На жаль, часто доля військовослужбовців була трагічною і наші співгромадяни втрачали найдорожче – життя. Під час хвилини мовчання  присутні схилили голови перед мужністю та самопожертвою тих, хто віддав своє життя, виконуючи військовий обов’язок.

На імпровізованій сцені була відтворена сцена, коли жінка і дочка проводжають молодого батька на війну в Афганістан. Він повертається додому лише у згадках рідних і на фотокартках сімейного альбому.  Приазовські «афганці» витирали сльози, які мимоволі полилися з очей під час зображеного трагічного моменту.

 По закінченні заходу, відбулась церемонія покладання квітів до пам‘яток учасникам бойових дій на території інших держав.

 

 

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

У п’ятницю, 2 червня 2017 року, відбудеться «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме народний депутат України, Артюшенко Ігор Андрійович. Звертатися ї 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508 Всі дзвінки безкоштовні

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу внутрішньої політики, звернень, контролю та організаційної роботи апарату Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області (строково на період відсутності основного працівника)

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти