Пошук10 последних новостей
(количество голосов 1)


ОБЛАСНА ВЛАДА СПРИЯЄ ПОСИЛЕННЮ ГРОМАДСЬКОЇ ОБІЗНАНОСТІ ЩОДО МОЖЛИВОСТЕЙ У СФЕРІ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

2020-02-14 15:50:32

Приазовська районна державна адміністрація

За ініціативи ГО «Офіс перспективного розвитку» в облдержадміністрації для представників громадських організацій Запорізької області організовано практичний семінар-тренінг на тему: «Європейська інтеграція: роль та можливості інститутів громадянського суспільства». Захід відбувся за підтримки Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю в рамках обласної Програми сприяння розвитку громадянського суспільства.

У якості спікерів до семінару долучились голова ГО «Офіс перспективного розвитку» Інна Деркач, голова ГО «Запорізька рада реформ» Ігор Зубко та голова ГО «Центр медіації та екаутінгу «Точка зору» Лариса Церетелі.

Вітаючи учасників, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Лєван Шишинашвілі зазначив, що одним із головних завдань департаменту є впровадження ефективних механізмів комунікацій між обласною державною адміністрацією та інститутами громадянського суспільства, а також сприяння місцевим органам виконавчої влади на території Запорізької області у взаємодії із громадськими організаціями.

– Ми вдячні учасникам, які відгукнулися на запрошення взяти участь у семінарі-тренінгу, який проводиться за ініціативою ГО «Офіс перспективного розвитку». Я впевнений, що він буде корисним та цікавим для людей, які беруть в ньому участь. Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю завжди готовий сприяти проведенню подібних заходів та підтримувати громадський сектор, – наголосив Лєван Шишинашвілі.

Як зазначила Інна Деркач, згідно з даними «Європейської мапи України», метою створення якої є активізація процесу європейської інтеграції, у загальному рейтингу Запорізька область посідає 19 місце. Проте вона входить в топ-3 областей, які мають найбільшу кількість проєктів, підтриманих Європейським інвестиційним банком та Європейським банком реконструкції та розвитку. Тож, для громадських організацій є значний обсяг роботи, який потребує підвищення обізнаності та фахових знань у сфері євроінтеграції.

Упродовж навчання учасники розглянули питання ролі громадянського суспільства в процесі європейської інтеграції, зокрема запорізьких інститутів громадянського суспільства. Також присутнім повідомили про грантові можливості запорізьких інститутів громадянського суспільства, основні аспекти розробки дизайну й підготовки проєктної заявки до фондів ЄС та інших донорів, присутніх в Україні. Не оминули увагою й ключові аспекти моніторингу, оцінки контролю та звітування за реалізацію проєктів.

У свою чергу, Ігор Зубко наголосив на активному долученні громадського сектору Запорізької області до процесів європейської інтеграції та зазначив, що регіон має потенціал, який можливо реалізувати, доклавши зусиль.

Також у ході тренінгу Офісом перспективного розвитку проведено опитування щодо якості організації та змістовного наповнення тренінгу задля покращення якості послуг, а по завершенню заходу учасники отримали відповідні сертифікати.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістюРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

У п’ятницю, 2 червня 2017 року, відбудеться «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме народний депутат України, Артюшенко Ігор Андрійович. Звертатися ї 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508 Всі дзвінки безкоштовні

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу внутрішньої політики, звернень, контролю та організаційної роботи апарату Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області (строково на період відсутності основного працівника)

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти