Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


Шановна редакція газети «Приазовская новь»!

2020-02-10 13:55:28

Приазовська районна державна адміністрація

Щиро й сердечно вітаємо із визначним ювілеєм – 85-річчям виходу першого номера газети «Приазовская новь».

За цей період видання пройшло великий і тернистий шлях, карбуючи літопис становлення й розвитку нашого краю. Точним і влучним словом газета інформує про перебіг подій, порушує проблеми розбудови територій, розповідає про знаних у світі земляків і творців історії сьогодення.

«Приазовская новь» відкрила читачам велику низку знаменних подій і буденних справ. Жителі району спостерігали за професійним ростом земляків, досягненнями спортсменів, діячів культури, пишалися перемогами дітей у навчанні.

Попри поважність свого віку, видання залишається молодим і діяльним. Нинішній склад редакції під керівництвом відомого багатьом поколінням журналіста Леоніда Тимофєєва, випускає не просто газету, а відображає та збирає по крихтах літопис подій та імен Приазовського району.  Газета як і раніше залишається сьогодні цікавим і чесним співрозмовником та мудрим порадником.

Щиро бажаємо літописцям нашого життя і надалі такого ж переконливого слова, читацького визнання, натхнення й невпинного руху вперед!  Зичимо кожному міцного здоров'я, творчої наснаги та нових звершень у такій відповідальній і почесній праці.

З повагою, голова Приазовської РДА Сергій Селевич, голова районної ради Олександр Прокопенко.

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

У п’ятницю, 2 червня 2017 року, відбудеться «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме народний депутат України, Артюшенко Ігор Андрійович. Звертатися ї 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508 Всі дзвінки безкоштовні

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу внутрішньої політики, звернень, контролю та організаційної роботи апарату Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області (строково на період відсутності основного працівника)

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти