Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


ЗДІЙСНЕНО ВІДБІР ПРОЄКТІВ ДЛЯ ФІНАНСУВАННЯ У 2020 РОЦІ ЗА РАХУНОК ДЕРЖАВНОГО ФОНДУ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ. СЕРЕД НИХ - ДНЗ "СОНЕЧКО", ЩО У СМТ ПРИАЗОВСЬКЕ.

2020-02-10 10:09:46

Приазовська районна державна адміністрація

У 2020 році Запорізька область отримає з Державного фонду регіонального розвитку 241,8 млн грн. Під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Івана Федорова в режимі онлайн відбулося засідання регіональної комісії з оцінки та відбору інвестиційних програм (проєктів), що можуть реалізовуватися за рахунок бюджетних коштів. Головною метою засідання було проведення відбору проєктів, які були подані для участі у конкурсі  на 2020 рік. 

Як зазначив Іван Федоров, для участі у конкурсі було подано 169 проєктів, з яких допущено до оцінювання 108 проєктів як такі, що відповідали умовам та критеріям конкурсного відбору. Усі проєкти уважно розглянуті та оцінені членами комісії. 

Згідно з чинним законодавством, з-поміж проєктів, що отримали найвищі бали, комісією визначено 10 проєктів-переможців. 

Зокрема, це:

  • реконструкція площі Фестивальної у м. Запоріжжя;
  • будівництво нового корпусу блоку дистанційної променевої терапії Запорізького обласного клінічного онкологічного диспансеру та корпусу-вставки № 3 Мелітопольського онкологічного диспансеру;
  • реконструкція та капітальний ремонт будівель навчальних закладів (НВК «Інтелект» у смт Кушугум Запорізького району, спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат «Джерело» у м. Запоріжжя, ДНЗ № 3 «Сонечко» в смт Приазовське); 
  • реконструкція стадіонів у смт Комишуваха Оріхівського району,  ім. «Андрєєва» у с. Михайлівське Новомиколаївського району, фізкультурно-оздоровчий клуб «Таврія» у м. Василівка та спортивного майданчику гімназії № 8 у м. Запоріжжя. 

Також за кошти фонду у поточному році буде завершено реалізацію 10 проєктів, які вже фінансувалися з цього джерела у попередніх роках, а саме:

  • будівництво шкільного стадіону в с. Азовське Бердянського району та водно-спортивного комплексу у м. Мелітополь;
  • реконструкція плавального басейну обласної школи вищої спортивної майстерності у м.Запоріжжя;
  • модернізація будівель навчальних закладів у м. Запоріжжя (загальноосвітня санаторна школа-інтернат № 7), смт Веселе (Веселівська гімназія), м.Дніпрорудне  Василівського району (гімназія «Софія»), с. Преображенка Оріхівського району (НВК «Основа»).
  • комплексна термомодернізація будівлі операційного блоку та аудиторного корпусу обласної клінічної лікарні;
  • реконструкція кардіологічного корпусу Бердянської міської лікарні. 

Підбиваючи підсумки засідання, Іван Федоров наголосив, що будівництво усіх об’єктів повинно бути завершено до кінця поточного року.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Приазовська районна державна адміністрація

 

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

У п’ятницю, 2 червня 2017 року, відбудеться «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме народний депутат України, Артюшенко Ігор Андрійович. Звертатися ї 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508 Всі дзвінки безкоштовні

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу внутрішньої політики, звернень, контролю та організаційної роботи апарату Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області (строково на період відсутності основного працівника)

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти