Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


ПРЕМ’ЄР-МІНІСТР ОЛЕКСІЙ ГОНЧАРУК ОКРЕСЛИВ РЕГІОНАМ КРОКИ «ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА»

2020-02-10 10:00:32

Приазовська районна державна адміністрація

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук провів селекторну нараду з головами обласних державних адміністрацій.  У ході наради розглянуто низку важливих питань: заходи по запобіганню занесення та поширення на території України коронавірусу; стан готовності закладів вторинної та третинної медичної допомоги до запровадження системи фінансування за програмою медичних гарантій; стан затвердження та погодження Укравтодором планів виконання ремонтно-будівельних робіт на автодорогах місцевого значення; реалізація проєкту Президента України щодо спорудження шкіл, садочків та стадіонів; виконання програми «Спроможна школа для кращих результатів».

Запорізьку область на селекторній нараді представляв голова облдержадміністрації Віталій Туринок разом із першим заступником Іваном Федоровим та заступниками голови Андрієм Антоновим, Володимиром Тарасенко, Мариною Кудерчук, керівницею апарату Зінаїдою Бойко.

– Уряд затвердив план запобігання занесенню та поширенню на території України коронавірусу з Китаю, а також Національний план протиепідемічних заходів реагування на поширення вірусу. Усі підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту мають бути готовими. Заклади охорони здоров’я мають бути забезпечені усім необхідним засобами індивідуального захисту. Кожна територія має відпрацювати план дій на випадок, якщо в якійсь області буде підтверджений випадок захворювання, – наголосив Олексій Гончарук.

Прем’єр-міністр нагадав, що з квітня в країні змінюється модель фінансування закладів охорони здоров’я. Тепер Національна служба здоров'я оплачуватиме послуги спеціалізованим закладам за принципом «гроші йдуть за пацієнтом», а субвенція на утримання медичних закладів не передбачена.

Віталій Туринок повідомив, що у Запорізькій області з 58 закладів охорони здоров’я автономізовано 42, це складає 85,96%. На найближчій сесії Запорізької обласної ради буде схвалено устави 18 закладів охорони здоров’я обласного підпорядкування, що призведе до 100% автономізації закладів.

Олексій Гончарук також підкреслив, що програма «Велике будівництво» є пріоритетним завданням на 2020 рік. Головне завдання програми – сконцентрувати кошти на найнеобхідніших об’єктах інфраструктури. Усі об’єкти повинні мати привабливий зовнішній вигляд, бути безпечними та мати надійні інженерні мережі. Також вони мають будуватися із використанням енергозберігаючих технологій, стандартів доступності.

У Запорізькій області вже сформований відповідний перелік будівництва та реконструкції п’яти стадіонів, п’яти шкіл та п’яти садочків. Так само визначені ділянки автомобільних доріг загального користування місцевого значення та доріг комунальної власності, які будуть відремонтовано у поточному році.

За підсумком наради Прем’єр-міністр надав керівникам облдержадміністрацій відповідні доручення.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

У п’ятницю, 2 червня 2017 року, відбудеться «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме народний депутат України, Артюшенко Ігор Андрійович. Звертатися ї 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508 Всі дзвінки безкоштовні

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу внутрішньої політики, звернень, контролю та організаційної роботи апарату Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області (строково на період відсутності основного працівника)

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти