Пошук10 последних новостей
(количество голосов 2)


ВОЛОДИМИР БЄЛИЙ: «СЕЛО МАЄ ЖИТИ ГІДНО!»

2020-02-07 08:11:45

Приазовська районна державна адміністрація

4 лютого 60-річний ювілей відзначив директор СТОВ «Розівка» Володимир Бєлий. В цей день привітати Володимира Михайловича приїхало багато колег, друзів, однодумців. Завітали до ювіляра керівники Приазовського району: Сергій Селевич, Олександр Прокопенко та Андрій Фесик. Представники влади висловили ювіляру слова вдячності за активну життєву позицію, а також плідну працю задля розбудови рідного села та району. Також передали вітання від депутата обласної ради Вадима Сухіни. Очільники Приазовського краю виконали почесну місію голови обласної ради та вручили Володимиру Бєлому високу нагороду - Орден «За заслуги перед Запорізьким краєм» II ступеня за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію, сприяння розвитку інвестиційної діяльності, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Приазовського району та з нагоди 60-річчя.
Володимир Бєлий народився в Пермській області, але все свідоме життя провів в українському селі. Після закінчення Дніпропетровського сільськогосподарського інституту розпочав трудову діяльність головним агрономом колгоспу «Іскра» у селі Гірсівка. Проявивши себе кваліфікованим, відповідальним працівником, в 1990-му році був призначений директором радгоспу «Розівка». Як і всім сільгосппідприємствам в ті часи виживати було досить складно. Володимир Михайлович виявився справжнім стратегом та патріотом села, що і дало йому сили вивести радгосп на якісно новий, кращий рівень. З 1995-го року В. Білий очолює СТОВ «Розівка».
Головний девіз ювіляра - «Село має жити гідно!» Керуючись цією позицією, Володимир Михайлович розвиває своє господарство і допомагає рідній території. В роботі основну увагу приділяє підвищенню економічного потенціалу сільськогосподарського товариства. Агроном за освітою, разом зі своїми спеціалістами, він постійно працює над впровадженням нових технологічних процесів для підвищення обсягів виробництва сільгосппродукції.
Володимир Михайлович має високий авторитет у колективі, серед керівників підприємств, установ та організацій. Неодноразово був депутатом Запорізької обласної ради та Приазовської районної ради.
Володимир Бєлий – людина, що захоплюється і з головою поринає в улюблену роботу. Він справжній хлібороб. Ця людина проносить справу свого життя крізь серце, реально горить цим і запалює оточуючих.

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

У п’ятницю, 2 червня 2017 року, відбудеться «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме народний депутат України, Артюшенко Ігор Андрійович. Звертатися ї 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508 Всі дзвінки безкоштовні

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу внутрішньої політики, звернень, контролю та організаційної роботи апарату Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області (строково на період відсутності основного працівника)

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти