Пошук10 последних новостей
(количество голосов 1)


ПИТАННЯ ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА ГРИП ТА ГРВІ ПІД КОНТРОЛЕМ РАЙОННОЇ ВЛАДИ

2020-02-04 16:28:48

Приазовська районна державна адміністрація

Голова райдержадміністрації Сергій Селевич провів робочу нараду щодо стану захворюваності на грип та ГРВІ на території Приазовського району. Присутніми були очільник районної ради Олександр Прокопенко, перший заступник голови РДА Андрій Фесик завідувач ВП «ММВ ДУ «Запорізький ОЛЦ МОЗУ» Роман Скляров, директор КНП «Приазовський центр первинної медико-санітарної допомоги» Людмила Із‘янова, директор КНП «Нововасилівська районна лікарня» Сергій Знаємський, заступник директора КНП «Приазовська ЦРЛ»  Людмила Павлова,  в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту РДА Анастасія Петрова.

 На порядку денному стояли питання: інфекція китайського коронавірусу, що шириться світом; стан справ із сезонними захворюваннями на  грип та ГРВІ у населення Приазовського району; карантинні та профілактичні заходи щодо цих захворювань.

Сергій Олексійович зазначив, що теперішні погодні умови, на жаль, сприяють розповсюдженню вірусних інфекцій, а особливо  в місцях масового скупчення людей. Тенденція щодо захворювань на постійному контролі районної влади і вироблений механізм дій у разі стрімкого їх поширення.

Станом на сьогодні, на карантин зачинені навчальні заклади Гірсівки, Олександрівки, Дівнинського, Богданівки, частково у селах Чкалове, Новоспаське, Степанівка Перша.   

Під час наради завідувач ВП «ММВ ДУ «Запорізький ОЛЦ МОЗУ» Роман Скляров ознайомив присутніх з останньою інформацією щодо коронавірусу. Зазначив, що профілактичні заходи мають кілька рівнів: міжнародний (робота ВООЗ), національний (заходи, які проводить Україна), регіональний(робота, яка проводиться у м. Мелітополь та Приазовському районі).      

Що ж стосується захворюваності грипом та ГРВІ, які до нас набагато ближче, то відмічається сезонний підйом захворюваності. Вже за січень зареєстровано 58 випадків ГРЗ, в т. ч 45 з них - діти, що становить 77,6%. Хоча у цілому багатовіковий поріг  поки що не перевищений.

Під час наради обговорили готовність відділень медзакладів смт Приазовське, та селища Нововасилівки приймати пацієнтів у разі виникнення лавиноподібної захворюваності.

Надалі у Приазовській районній державній адміністрації проходитимуть щотижневі наради із керівниками закладів медичної сфери.

 

Приазовська районна державна адміністрація

 

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

У п’ятницю, 2 червня 2017 року, відбудеться «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме народний депутат України, Артюшенко Ігор Андрійович. Звертатися ї 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508 Всі дзвінки безкоштовні

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу внутрішньої політики, звернень, контролю та організаційної роботи апарату Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області (строково на період відсутності основного працівника)

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти