Пошук10 последних новостей
(количество голосов 1)


У ПРИАЗОВСЬКІЙ РДА РОЗГЛЯДАЛИ ПИТАННЯ ПРО ПРИЗНАЧЕННЯ СОЦІАЛЬНИХ ВИПЛАТ НАСЕЛЕННЮ

2020-01-29 16:05:06

Приазовська районна державна адміністрація

За головування першого заступника очільника Приазовської РДА Андрія Фесика в управлінні соціального захисту населення проведене засідання районної комісії по наданню всіх видів адресної соціальної допомоги, виходячи із конкретних обставин, а також районної комісії  з питань призначення (відновлення) та контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.                                  

Під час засідання члени комісії розглянули подані заяви громадян щодо призначення субсидії на тверде паливо, скраплений газ та житлово-комунальні послуги,  заяви громадян, які проживають згідно договору найму житла, заяви щодо призначення житлової субсидії на понаднормову площу, а також заяви громадян, які перебувають на обліку в УСЗН, як тимчасово переміщені особи. Також заслухали та обговорили подання управління соціального захисту населення Приазовської РДА щодо призначення (відновлення) та контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та їхні заяви.

Висновки за кожною справою зроблені, беручи до уваги акти обстеження матеріально – побутових умов конкретної сім’ї та надання необхідного пакету документів.

                                                                              

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

У п’ятницю, 2 червня 2017 року, відбудеться «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме народний депутат України, Артюшенко Ігор Андрійович. Звертатися ї 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508 Всі дзвінки безкоштовні

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу внутрішньої політики, звернень, контролю та організаційної роботи апарату Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області (строково на період відсутності основного працівника)

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти