Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


ПРЕДСТАВНИКИ ВЛАДИ ПРИАЗОВСЬКОГО РАЙОНУ ОБГОВОРЮЮТЬ ХІД ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ ІЗ ОБ‘ЄДНАНИМИ ТЕРИТОРІАЛЬНИМИ ГРОМАДАМИ

2020-01-29 15:48:40

Приазовська районна державна адміністрація

Голова Приазовської райдержадміністрації Сергій Селевич разом зі своїм першим заступником Андрієм Фесиком взяли участь у нараді районної ради за головування її очільника Олександра Прокопенка.  На робочій зустрічі  були присутні голова Степанівської Першої ОТГ Володимир Смоляченко та представники освітньої галузі громади. Розглянули питання щодо можливості створення та функціонування дитячої та юнацької спортивної школи на цій території. Зокрема, обговорили його процедурну та правову складову. Наразі  у спортивному закладі можуть діяти 4 секції. В подальшому тренерам необхідно залучати більшу кількість дітей для занять спортом для  збільшення навантаження і перспективного розвитку закладу. В ході обговорення розставлені пріоритети для подальшої успішної реалізації проекту.  

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

 

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

У п’ятницю, 2 червня 2017 року, відбудеться «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме народний депутат України, Артюшенко Ігор Андрійович. Звертатися ї 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508 Всі дзвінки безкоштовні

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу внутрішньої політики, звернень, контролю та організаційної роботи апарату Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області (строково на період відсутності основного працівника)

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти