Пошук10 последних новостей
(количество голосов 1)


У ПРИАЗОВСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ ОБГОВОРЮВАЛИ ЗАГРОЗИ ПТАШИНОГО ГРИПУ ТА ЗАХОДИ ЩОДО ЙОГО ПРОФІЛАКТИКИ

2020-01-28 15:17:45

Приазовська районна державна адміністрація

У залі засідань, за головування першого заступника очільника РДА Андрія Фесика, відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації. Головне питання - посилення заходів щодо недопущення занесення і розповсюдження на територію Приазовського району високопатогенного грипу птиці. Про епізоотичну ситуацію щодо цього захворювання у світі та Україні, а також заходи, що здійснює служба державної ветеринарної медицини Приазовського району доповів головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Приазовського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області Віктор Бакланов. В.о. начальника вищезазначеного відомства Оксана Коноваленко звернулася до голів громад з інформацією про необхідність видання розпорядження про склад робочої групи, у яку необхідно залучити фахівців Держпродспоживслужби з метою можливості здійснення перевірок щодо дотримання норм законодавства на підприємствах, де вирощуються різні види свійської птиці.

Голова комісії – перший заступник очільника РДА Андрій Фесик наголосив на необхідності здійснення активних узгоджених дій для недопущення занесення і розповсюдження пташиного грипу на територіях Приазовського району. З цією метою комісією затверджено вичерпний план заходів.

 ДОВІДКОВО:

 У 2019 році ситуація щодо високо патогенного грипу птиці у світі та особливо Європі різко погіршилася. Згідно інформації Всесвітньої організації охорони здоров’я, грип птиці реєстрували в 11 країнах ЄС (128 випадків), зокрема в Республіці Болгарія, Польщі а також у РФ (84 спалахи). У 2020 осередок захворювання зареєстрований у Польщі. Загинуло близько 100 тисяч птахів.

Відповідно до оперативної інформації Держпродспоживслужби України протягом листопада-грудня 2019 року в Херсонській області серед диких птахів у Каланчацькому районі на півострові Карадай зафіксували загибель близько 5000 голів птиці різних видів (причина не встановлена). У січні 2020 року діагноз пташиний грип зареєстрували у Вінницькій області на ПП «Хутір».    

 

 

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

 

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

У п’ятницю, 2 червня 2017 року, відбудеться «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме народний депутат України, Артюшенко Ігор Андрійович. Звертатися ї 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508 Всі дзвінки безкоштовні

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу внутрішньої політики, звернень, контролю та організаційної роботи апарату Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області (строково на період відсутності основного працівника)

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти