Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


СТАРТУВАВ ПРОЄКТ, ЯКИЙ НАВЧАТИМЕ ШКОЛЯРІВ ЗМІНЮВАТИ СВОЄ МІСТО

2020-01-24 14:00:09

Приазовська районна державна адміністрація

Розпочалась четверта хвиля наймасштабнішого всеукраїнського проєкту неформальної освіти «Відкривай Україну: Ідентифікація», який навчає підлітків втілювати свої ідеї та задуми та змінювати цим свої школи, міста та всю Україну. 

Як повідомили в Управлінні молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації, п’ятий рік поспіль Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну» організовує єдиний проєкт в Україні, який в масштабі всієї країни допомагає підліткам адаптуватися до дорослого життя, випробувати на собі реальні рольові моделі командної взаємодії, опинитися в умовах викликів справжнього життя і створити щось спільне вперше із великою командою однодумців. 

Проєкт складається з кількох етапів. Спочатку учні 7-11 класів формують команду, обирають ментора — вчителя, досліджують проблеми свого міста та генерують ідею проєкту. Наступним етапом є реалізація ідеї у їхньому населеному пункті. У півфіналі проєкту в усіх обласних центрах відбудуться фестивалі під назвою «Освітній хайп», де оберуть переможця від області. Фінал проєкту проходитиме у Києві, також буде організовано тренінги та розважальні заходи. 

Переможці отримають можливість поїхати у навчальну поїздку за кордон, щоб дізнатись, як їхні однолітки змінюють свою країну та розповісти про власний досвід реалізації проєктів. 

Цьогоріч Всеукраїнський проєкт неформальної освіти «Відкривай Україну» реалізується спільно з  Міністерством освіти та науки, Міністерством культури молоді та спорту за підтримки десятків партнерських організацій та небайдужих бізнесів. Долучитися до нього може кожен охочий. 

Дізнатися детальну інформацію, а також зареєструватися (школярам та менторам) можна на сайті. Реєстрація триватиме до 10 лютого за посиланням.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістюРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

У п’ятницю, 2 червня 2017 року, відбудеться «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме народний депутат України, Артюшенко Ігор Андрійович. Звертатися ї 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508 Всі дзвінки безкоштовні

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу внутрішньої політики, звернень, контролю та організаційної роботи апарату Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області (строково на період відсутності основного працівника)

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти