Пошук10 последних новостей
(количество голосов 1)


ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІНТЕРЕСІВ ДІТЕЙ-СИРІТ ТА ДІТЕЙ, ПОЗБАВЛЕНИХ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ ОБГОВОРЮВАЛИ У ПРИАЗОВСЬКІЙ РДА

2020-01-23 14:39:54

Приазовська районна державна адміністрація

 Службою у справах дітей Приазовської РДА проведена нарада щодо забезпечення найкращих інтересів дітей, дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

На засіданні були присутні спеціалісти, фахівці з соціальної роботи та соціального  захисту дітей, дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Метою проведення заходу стало налагодження дієвої взаємодії між службами у справах дітей, ЦСССДМ, органами внутрішніх справ, органами охорони здоров’я, освіти, УСЗН щодо запобігання насильству та жорстокому поводженню з дітьми.

Під час наради розглянули питання про стан виконання батьківських обов’язків батьками  та особами, які їх замінюють (діти, які перебувають або потребують постановки на облік СЖО, діти під опікою, прийомні діти, діти-вихованці). Обговорили заходи з контролю постановки на квартирний облік дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (вік дитини, статусні документи, інформація з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно тощо). Розглянули інформацію щодо формування індивідуальних планів, аналізу недоліків та проблем  виявлених при функціонуванні прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

За результатами наради прийняті відповідні рішення: узгодити та затвердити графіки виїздів по сім’ям СЖО, опікунів, ПС, ДБСТ на території району; ПРЦСССДМ посилити соціальний супровід прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу; підрозділам фіксувати  усі звернення та повідомлення щодо жорстокого поводження з дітьми; фахівцям із соціальної роботи здійснювати екстрене втручання з метою перевірки інформації, що міститься у вищезазначених зверненнях та повідомленнях; у разі підтвердження інформації про жорстоке поводження з дитиною, фахівці з соціальної роботи невідкладно інформують про це службу у справах дітей та уповноважений орган Національної поліції України

Приазовська районна державна адміністрація

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

У п’ятницю, 2 червня 2017 року, відбудеться «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме народний депутат України, Артюшенко Ігор Андрійович. Звертатися ї 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508 Всі дзвінки безкоштовні

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу внутрішньої політики, звернень, контролю та організаційної роботи апарату Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області (строково на період відсутності основного працівника)

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти