Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


ГОЛОВА ПРИАЗОВСЬКОЇ РДА СЕРГІЙ СЕЛЕВИЧ ПРОВІВ РОБОЧУ ЗУСТРІЧ ІЗ НАЧАЛЬНИКОМ ТИЛУ БЕРДЯНСЬКОГО ПРИКОРДОННОГО ЗАГОНУ

2020-01-22 15:59:37

Приазовська районна державна адміністрація

Сьогодні очільник райдержадміністрації Сергій Селевич  провів перемовини із начальником тилу Бердянського прикордонного загону Сергієм Заїченко, в яких взяли участь перший заступник голови РДА Андрій Фесик, начальник відділу прикордонної служби «Приазовськ» Валентин Костюк.

Сергій Володимирович від імені керівника Бердянського прикордонного загону звернувся до голови Приазовської РДА щодо фінансової підтримки відділу Приазовська районна державна адміністраціяприкордонної служби «Приазовськ» в рамках певної Програми, з метою додержання належного рівня обороноздатності, забезпечення своєчасного реагування на зміни ситуації та припинення протиправних дій в акваторії Азовського моря на ділянці відповідальності загону.  Кошти будуть спрямовані на придбання будівельних, паливно-мастильних матеріалів, автозапчастин та інше.

Сергій Селевич наголосив на важливості роботи прикордонної служби і співпраці з органами державної влади, запевнив у всебічній підтримці. Також представники районної влади обговорили з військовослужбовцями механізм вирішення вищезазначеного питання.

 

Приазовська районна державна адміністрація

 

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

У п’ятницю, 2 червня 2017 року, відбудеться «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме народний депутат України, Артюшенко Ігор Андрійович. Звертатися ї 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508 Всі дзвінки безкоштовні

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу внутрішньої політики, звернень, контролю та організаційної роботи апарату Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області (строково на період відсутності основного працівника)

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти