Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


У ПРИАЗОВСЬКОМУ РАЙОНІ ОБГОВОРЮВАЛИ ХІД МЕДИЧНОЇ РЕФОРМИ

2020-01-16 16:32:06

Приазовська районна державна адміністрація

15 січня за ініціативи очільників Приазовської райдержадміністрації Сергія Селевича та районної ради Олександра Прокопенка проведена нарада з головами громад, щодо питань реформування медичної галузі району.   З 2020 року починається новий етап медреформи, що передбачає істотні зміни у наданні спеціалізованої допомоги.

Окремо зупинились на питаннях щодо харчування хворих. За інформацією головного лікаря КНП Приазовської ЦРЛ Олега Ахе, на утримання харчоблоку за рік витрачається близько 600 тисяч, з яких на продуктовий набір – лише 130 тисяч, решта – заробітна плата персоналу, комунальні послуги, опалення, енергоносії, закупівля обладнання та інше. Чи буде входити харчування у вартість лікування, яке  оплачуватиме НСЗУ в подальшому - поки не відомо. З першого лютого у ЦРЛ вирішили спробувати відмовитися від приготування їжі.

Керівництвом лікарні проведені перемовини з підприємством, яке готове годувати хворих, визначене меню, що відповідає медичним вимогам. Триразове харчування коштуватиме близько 35 гривень на день. Бухгалтерія ЦРЛ здійснила розрахунки на два місяці до 1 квітня. Зрозуміло, що районна казна не може покривати витрати на хворих громад, які мають власні бюджети. Тут потрібна пайова участь усіх ОТГ. В ЦРЛ лікуються люди як півночі району, так і півдня, охопленого громадами. Лікарню, послугами якої користуються всі мешканці, потрібно утримувати спільно.

В ЦРЛ підготували офіційні листи головам громад із розрахунками на  2 місяці до 1 квітня, поки не будуть відомі подальші дії НСЗУ. За запевненням Олега Ахе, рахунки наперед надавати не будуть, адже є домовленість з постачальником про оплату харчування за фактом. Тобто кожній громаді виставлятимуться рахунки за конкретно пролікованих хворих. Зі свого боку ЦРЛ жорстко контролюватиме терміни лікування. Олег Тайвович висловив вдячність Приазовській, Олександрівській і Степанівскій Першій громадам, які надали співфінансування, що стало вагомою допомогою для медустанови.

Голова Степанівської Першої громади Володимир Смоляченко відзначив, що фінансові рішення у громадах приймаються колегіально депутатами. На додаткові витрати  гроші виділяються із вільних залишків не раніше березня. Сьогодні на сесіях громад можуть прийняти рішення про  готовність фінансування харчування хворих.

Очільник Приазовської РДА Сергій Селевич підсумувавши зустріч, зазначив, що основна ідея медичної реформи – НСЗУ сплачуватиме медзакладам за конкретний випадок лікування захворювання людини, куди враховані робота лікарів, медперсоналу, опалення, енергоносії, деззасоби та інше. Отже, куди підуть лікуватися люди, туди підуть і гроші. Харчування в переліку, який оплачуватиме НСЗУ поки не зазначене. На сьогодні головний лікар ЦРЛ, виконуючи господарську діяльність, повинен знати, на що йому розраховувати, тож має почути від громад принципову згоду на подальшу оплату харчування своїх хворих. Далі буде запущений покроковий механізм. В цьому питанні важливо дійти консенсусу, адже головна ціль - збереження життя і здоров‘я людей, а також гідних умов їх лікування та перебування у медичному закладі.

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти