Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


ГОЛОВА ПРИАЗОВСЬКОЇ РДА СЕРГІЙ СЕЛЕВИЧ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАВ ВІДДІЛ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ «ПРИАЗОВСЬК»

2020-01-14 15:32:21

Приазовська районна державна адміністрація

Сьогодні очільник райдержадміністрації Сергій Селевич взяв участь у міжвідомчій нараді на території відділу прикордонної служби «Приазовськ», де присутніми були: голова районної ради Олександр Прокопенко, новопризначений командир Бердянського прикордонного загону  - полковник Руслан Цимбал та його заступник - майор Сергій Заїченко, заступник начальника відділу прикордонної служби «Приазовськ» Микола Перцов.

Нарада проводилась з метою забезпечення збереження життя та здоров‘я військовослужбовців, ефективної протидії існуючим загрозам на ділянках відповідальності, безпеки прикордонних об‘єктів та недоторканості державного кордону України.

Під час зустрічі обговорили першочергові завдання щодо взаємодії військовослужбовців та органів влади, порядку надання субвенції, зокрема можливості прийняття на сесіях районної ради та об‘єднаних територіальних громад програм фінансової підтримки місцевого прикордонного відділу. В ході робочої наради зупинились на важливому питанні заохочення молоді до проходження військової служби за контрактом, а також у прикордонних військах України. Розмова була плідною та конструктивною. Представники влади та військовослужбовці домовились про подальшу плідну співпрацю.

 

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти