Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


ПРЕМ’ЄР-МІНІСТР: 2020-Й РІК СТАНЕ РОКОМ ДЕТІНІЗАЦІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЕКОНОМІКИ

2020-01-11 13:28:16

Приазовська районна державна адміністрація

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук провів селекторну нараду з керівниками обласних державних адміністрацій, темою якої стала боротьба з тіньовими ринками. На прямому зв’язку з Урядом перебував голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Туринок разом із заступниками Андрієм Антоновим та Володимиром Тарасенком, керівницею апарату ОДА Зінаїдою Бойко, начальником ГУ НП в області Миколою Лушпієнком, прокурором області Володимиром Калюгою та представниками правоохоронних, контролюючих та інспекційних установ області.

– 2020-й рік стане роком детінізації української економіки. Ми вже почали з нелегальних АЗС, грального бізнесу. Додаємо у фокус облік деревини. Усі схеми будуть викриті й ліквідовані, а їхні учасники – притягнуті до відповідальності. За ініціативою Президента було розпочато широку кампанію з ліквідації тіньових схем торгівлі пальним. Всього здійснили 2200 перевірок органи ДФС, Нацполіції та СБУ. Перевірили інформацію щодо 1399 нелегальних АЗС. З них: 377 зупинили діяльність, 559 демонтовані, а 463 – оформили ліцензію. Українці купуватимуть пальне європейської якості виключно в ліцензованих нафтотрейдерів. Це один із пріоритетів нашого Уряду, – наголосив Олексій Гончарук.

За інформацією штабу з протидії торгівлі нафтопродуктами та скрапленим газом на автозаправках, у Запорізькій області перевірено 306 заправок. З них 28 припинили свою діяльність (по восьми об’єктах установлено адміністративні правопорушення, по двох – кримінальне провадження). Крім цього, ще на 12 об’єктах демонтовано обладнання. З цих об’єктів вилучено 138,3 тонни палива на суму приблизно три мільйони гривень. Крім пального, також вилучено обладнання на суму орієнтовно один мільйон гривень. В області є 32 зачинених, сумнівних за зовнішніми ознаками АЗС/АЗГС, які неможливо перевірити. За станом на початок року 67 суб’єктів господарювання придбали 332 ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі пальним.

На селекторній нараді також мова йшла про результати протидії гральному бізнесу. У грудні 2019 року Уряд прийняв рішення щодо унеможливлення незаконної діяльності таких закладів. З того часу по всій країні було закрито понад 5300 нелегальних закладів. У Запорізькій області правоохоронними органами було виявлено 37 нелегальних гральних закладів. Окрім того, за результатами опрацювання 218 адрес встановлено, що незаконні гральні заклади добровільно припинили функціонування.

Віталій Туринок під час наради звернув увагу на проблеми, які виникли під час боротьби з нелегальним бізнесом в Запорізькій області.

– Робота з нелегальним бізнесом наразі складна, адже існує чимало питань щодо транспортування, зберігання вилученого майна тощо. Судові органи не завжди йдуть на зустріч, не ставляться з порозумінням у питаннях грального бізнесу, впевнений, така ситуація буде із нелегальним заправками, – наголосив Віталій Туринок.

У підсумку Олексій Гончарук доручив головам ОДА і Нацполіції продовжити боротьбу в цьому напрямку, зокрема вжити всіх заходів для недопущення реклами незаконного грального бізнесу та посилити заходи із запобігання переходу нелегального грального бізнесу в онлайн. Водночас Глава Уряду наголосив на посиленні боротьби з нелегальними АЗС. ДФС та СБУ мають продовжити перевірки, а місцева влада – активніше долучитися до процесу в рамках робочих груп.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістюРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти