Пошук10 последних новостей
(количество голосов 1)


На території Приазовського району будують найбільшу вітроелектростанцію в Україні

2020-01-09 13:12:54

Приазовская районная государственная администрация

Триває процес зведення Запорізької вітроелектростанції на території Гірсівської та Олександрівської громад, а також Добрівської сільської ради Приазовського району.

 Запорізька ВЕС, яка споруджується EuroCape розміщується за межами населених пунктів на території Дівнинської, Добрівської, Дунаївської, Гірсівської, Надеждинської, Мордвинівської сільських рад у Приазовському та Мелітопольському районах Запорізької області.  Планується встановити до 167 вітряних турбін.

 Запуск ВЕС передбачається в 2020 році. На майбутнє потужність турбін планують збільшити до 550 кВ, що дозволить Запорізькій ВЕС стати однією з найпотужніших в Україні й увійти в десятку вітряних електростанцій Європи.

 

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

У п’ятницю, 2 червня 2017 року, відбудеться «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме народний депутат України, Артюшенко Ігор Андрійович. Звертатися ї 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508 Всі дзвінки безкоштовні

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу внутрішньої політики, звернень, контролю та організаційної роботи апарату Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області (строково на період відсутності основного працівника)

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти