Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


ЗА БЮДЖЕТНОЮ ДОТАЦІЄЮ НА ВИРОЩУВАННЯ МОЛОДНЯКА ЗВЕРНУЛИСЯ ПОНАД 11 ТИСЯЧ ЗАПОРІЗЬКИХ СЕЛЯН

2020-01-03 15:20:56

Приазовська районна державна адміністрація

На засіданні робочої групи з питань підтримки галузі тваринництва Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації підбито підсумки нарахування та виплати спеціальної бюджетної дотації фізичним особам за вирощування молодняка великої рогатої худоби у 2019 році.

Директор Департаменту Андрій Поляков зазначив, що запорізькі сільські домогосподарства активно користувалися можливостями державної програми підтримки тваринництва, у рамках якої Департамент здійснював роботу по нарахуванню та виплаті фізичним особам дотації за утримання та вирощування молодняка великої рогатої худоби.

Посадовець підкреслив, що Урядом у повному обсязі виконано зобов’язання щодо фінансування спеціальної бюджетної дотації за вирощування молодняка великої рогатої худоби, який народився у господарстві фізичних осіб, а також набутий шляхом його переміщення від інших власників.

У минулому році за отриманням спеціальної бюджетної дотації звернулися 11130 осіб. На особисті рахунки фізичних осіб спрямовано близько 27 млн гривень. За інформацією Департаменту, найбільше звернень щодо отримання дотації надійшло від селян Приазовського, Приморського, Веселівського, Мелітопольського, Бердянського, Оріхівського, Чернігівського, Розівського, Токмацького, Пологівського, Більмацького та Якимівського районів.

– Часткова компенсація фізичним особам за вирощування та утримання молодняка великої рогатої худоби  сприяє як підняттю життєвого рівня сільського населення області, так і позитивно впливає на збільшення виробництва тваринницької продукції, – зазначив директор Департаменту Андрій Поляков.

Департамент продовжує тісно співпрацювати з органами місцевого самоврядування, які здійснюють роботу по прийому документів від фізичних осіб для нарахування спеціальної бюджетної дотації за вирощування молодняка великої рогатої худоби.

 

Довідково.

Спеціальна бюджетна дотація за молодняк надається на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби до тринадцятимісячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб, а також набутий шляхом його переміщення від інших власників.

Дотація за молодняк, який народився у господарствах фізичних осіб, надається за кожні чотири місяці його утримання наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка в таких розмірах:

  • у період утримання молодняка віком від 1 до 5 місяців — 300 гривень за голову;
  • у період утримання молодняка віком від 5 до 9 місяців — 700 гривень за голову;
  • у період утримання молодняка віком від 9 до 13 місяців — 1 500 гривень за голову.

Дотація за молодняк, набутий шляхом його переміщення від інших власників, надається за кожні повні чотири місяці його утримання в такому господарстві від дати переміщення до досягнення ним тринадцятимісячного віку в розмірі:

  • за перші чотири місяці утримання молодняка - 300 гривень за голову;
  • за наступні чотири місяці утримання молодняка - 700 гривень за голову;
  • за наступні чотири місяці утримання молодняка - 1500 гривень за голову.

Для отримання дотації за молодняк фізичні особи подають за місцезнаходженням господарства до відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади копії таких документів:

  • паспортів великої рогатої худоби, виданих у встановленому порядку;
  • паспорта громадянина України;
  • довідки або договору про відкриття рахунку в банку;
  • документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістюРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти