Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


ПОДОВЖЕНО ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПОСВІДЧЕННЯ НОВОГО ЗРАЗКА ДЛЯ ЧОРНОБИЛЬЦІВ

2020-01-03 14:07:37

Приазовська районна державна адміністрація

Термін заміни посвідчень особам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян продовжено до 01.01.2021 року. Це гарантує їх право отримати бланки посвідчень нового зразка і  можливість безперешкодно користуватися відповідними пільгами та компенсаціями згідно з чинним законодавством.

Про це поінформували в Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації, посилаючись на Постанову «Про внесення змін до пункту 7 постанови Кабінету Міністрів України від 11 липня 2018 № 551».

У Департаменті також нагадують, що у зв’язку із закінченням терміну дії «чорнобильських» посвідчень старого зразка громадяни, віднесені до 1 категорії учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, учасників ліквідації ядерних аварій 2 та 3 категорій, повинні звернутися до управлінь соціального захисту населення за місцем проживання (реєстрації) та подати відповідну заяву, копію паспорта, посвідчення старого зразка та дві фотокартки (3х4 см).

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістюРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

У п’ятницю, 2 червня 2017 року, відбудеться «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме народний депутат України, Артюшенко Ігор Андрійович. Звертатися ї 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508 Всі дзвінки безкоштовні

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу внутрішньої політики, звернень, контролю та організаційної роботи апарату Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області (строково на період відсутності основного працівника)

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти