Пошук10 последних новостей
(количество голосов 1)


СЕРГІЙ СЕЛЕВИЧ – НОВИЙ ГОЛОВА ПРИАЗОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

2019-12-03 17:09:04

Приазовська районна державна адміністрація

Сьогодні очільник Запорізької області Віталій Туринок представив нового голову Приазовської райдержадміністрації. На офіційний захід були запрошені депутати місцевих рад, селищні, сільські голови, керівники підприємств, установ і організацій, представники громадських організацій.

Так, розпорядженням Президента України Володимира Зеленського з 15 листопада 2019 р головою Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області призначено Сергія Селевича.

- Вітаю Сергія Олексійовича з призначенням на посаду голови райдержадміністрації. Раніше він очолював Мелітопольський район. І, як відомо, район процвітав і є прикладом для багатьох інших. Тож, робота для Вас не буде новою. Ви вже обізнані з усіма управлінськими процесами. Я поставив завдання – завершити децентралізацію у районі та створити мережу спроможних громад, звернути увагу на хід земельної реформи,. Не менш важливими для Приазовського району залишаються питання розвитку інфраструктури, будівництва доріг, відновлення водопостачання, – зазначив Віталій Туринок.

Сергій Селевич за фахом – лікар, закінчив Запорізький державний медичний університет. Очолював Мелітопольську центральну районну лікарню. Відзначений званням «Заслужений лікар України». До останнього часу був головою Мелітопольської районної державної адміністрації.

Вітаючи присутніх Сергій Олексійович зазначив:

  • По перше, я хочу висловити слова вдячності за таку високу довіру Президенту України та очільнику Запорізької ОДА. Я добре усвідомлюю, що посада голови районної державної адміністрації у цей час реформування і таких важливих перетворень – це не нагорода, а великий іспит. Працюватиму, насамперед, на покращення життя мешканців громади Приазовського району через соціально-економічний розвиток, якість надання всіх адміністративних послуг. Особливу увагу приділятиму нагальним потребам, які на сьогодні є в районі. Це водопостачання північної частини району, якість доріг, функціонування лиману, упорядкування земельних питань. Усі географічні та соціально-економічні показники Приазовського району, можна використовувати задля наповнення бюджетів і покращення життя його мешканців. Хочу зазначити, що всього цього голова РДА не зможе зробити самотужки, тому я сподіваюсь на плідну співпрацю з депутатами та керівництвом Приазовської районної ради, депутатами і очільниками територій (селищних, сільських рад, ОТГ). Прошу вас всіх консолідовано допомагати. Мої двері завжди відкриті. Я думаю, разом поступово ми вирішимо всі нагальні питання.

Також новий очільник Приазовщини наголосив, що до нього можна приходити на прийом і з приводу медичних питань. – «Разом із головним лікарем ЦРЛ Олегом Тайвовичем Ахе ми налагодимо і підвищимо якість медпослуг у районі».

Привітали нового очільника Наталія Романенко, депутат обласної ради Вадим Сухіна, голова районної ради Олександр Прокопенко.

Заступник голови облдержадміністрації Володимир Тарасенко окреслив ключові моменти, яким буде приділятися увага у наступному бюджетному році. Це проектування водогону по окремих населених пунктах, проекти доочистки води у с. Чкалово та будівництво доріг.

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністраціяРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти