Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


Інвалідність - це не вирок

2019-11-29 11:23:47

Приазовська районна державна адміністрація

Генеральна Асамблея ООН проголосила щорічну подію всесвітнього масштабу - 03 грудня стало датою Міжнародного дня людей з інвалідністю. Заходи, до яких в цей день закликає ця міжнародна організація, повинні бути спрямовані на інтеграцію людей з інвалідністю у життя нашого суспільства. Це не складно. Це не варто відкладати. Від цього залежить наша цивілізованість та спроможність до співчуття.

         Міжнародний день людей із інвалідністю не є святом, а покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя, акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі людей з інвалідністю у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей із інвалідністю.

Міжнародний день людей з інвалідністю – день підведення підсумків зробленого для цієї категорії громадян, аналізу фактичного становища людей з особливими потребами в суспільстві і визначення планів щодо поліпшення їх життєвого рівня.

Мелітопольське відділення  управління виконавчої дирекції  Фонду соціального страхування України у Запорізькій області, яке обслуговує застрахованих осіб м. Мелітополя, Якимівського, Приазовського та Мелітопольського районів здійснює страхові виплати та медичне обслуговування застрахованих осіб з інвалідністю внаслідок виробничої травми та професійного захворювання.

Слід зазначити, що за 9 місяців 2019 року в управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області взято на облік 168 потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві, з них 10 -  травмовані із смертельним наслідком. 5% від загальної кількості потерпілих Запорізької області  взято на облік у Мелітопольському відділенні.

          Сьогодні  під страховим  захистом  Мелітопольського відділення Фонду перебувають 338 осіб з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва або професійного захворювання, які отримують страхові виплати, в тому числі 93 внутрішньо переміщених осіб. Серед них: 3 – особи з інвалідністю 1 групи, 34 – особи з інвалідністю 2 групи, 301 – особа з інвалідністю 3 групи.

         Мелітопольське відділення управління виконавчої дирекції Фонду  гарантує зазначеній категорії страхові виплати та забезпечення широким спектром медичних та  соціальних послуг: лікарськими засобами та виробами медичного призначення; організацію якісного, вчасного та цілеспрямованого лікування потерпілих за наслідками виробничої травми або професійного захворювання; медичної реабілітації, спрямованої на відновлення порушених чи втрачених функцій організму та відновлення оптимального фізичного та соціального рівня життєдіяльності потерпілих. Станом на 01.11.2019  за рахунок коштів Фонду отримали санаторно-курортне лікування 16 осіб з інвалідністю на суму 204,2 тис.грн., 12 осіб були забезпечені засобами технічного призначення на суму 43,03 тис.грн., 18 особам відшкодовано витрати на лікування в закладах охорони здоров’я на суму 76,73тис.грн., 9 осіб забезпечено лікарськими засобами та виробами медичного призначення на суму 50,05 тис.грн. та інші.

          Обов’язок працівників відділення Фонду допомагати людям, які зазнали травми або професійне захворювання на виробництві. Допомагати не лише матеріально, а насамперед своєю увагою і чуйністю, добрим словом і конкретною справою, і ми це намагаємося робити щоденно. 

Практика показує, що особи з інвалідністю можуть бути і стають повноцінними і високоефективними членами суспільства, відмінними фахівцями, соціально активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох, в тому числі і абсолютно здорових членів нашого суспільства.

Це вже неодноразово засвідчує активна участь команди осіб з інвалідністю Мелітопольського відділення Фонду у щорічній Всеукраїнський спартакіаді «Сила духу».

Хочемо побажати усім доброго здоров'я, довголіття, оптимізму та благополуччя. Закликаємо всіх небайдужих відкрити свої серця для добра, перейнятися проблемами людей з особливими потребами, створити для них умови, які дадуть змогу відчувати себе рівними серед рівних.

 

З повагою,

колектив  Мелітопольського відділення управління

виконавчої дирекції  Фонду соціального страхування України у

Запорізькій областіРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти