Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ СТАРТУВАЛА ЯЛИНКОВА КАМПАНІЯ - 2019/2020

2019-11-25 13:45:15

Приазовська районна державна адміністрація

Незабаром різдвяні та новорічні свята. В кожній сім'ї по-своєму готуються до цих свят, але незмінною традицією залишається прикрашання оселі ялинкою  живою чи штучною.

 Як повідомили в Запорізькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства, для забезпечення  різдвяними деревцями лісівники заздалегідь створюють плантації «новорічних ялинок», за якими ведеться догляд до моменту їх заготівлі, а потім на цих ділянках знову вирощуються хвойні або інші декоративні дерева для озеленення населених пунктів. Частково новорічні деревця заготовляють при проведенні у лісових насадженнях рубок догляду –для освітлення чи прочисток без шкоди лісу. У цьому випадку вилучаються ослаблені, які відстали в рості деревця, з гілок яких, як правило, виготовляють різдвяні букети та віночки.  

Державна лісова охорона попереджає, що за незаконно вирубане або пошкоджене дерево хвойних порід віком до 41 року до ступеня припинення росту діаметром до 10 сантиметрів треба буде відшкодувати державі 498 грн, до 14 см – 878 грн. Тобто, чим більший діаметр пенька незаконно зрубаного дерева, тим більше відшкодування та ще й штраф від 510 грн.

У разі, коли шкода, завдана навколишньому природному середовищу, перевищить суму 19210 грн, наступає кримінальна відповідальність, яка передбачена ст. 246. КК України (незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу).

Цього року державними лісогосподарськими підприємствами України заплановано реалізувати понад 500 тис. шт. новорічних ялинок.

Громадяни можуть купувати ялинки прямо в державних лісгоспах. Це буде значно дешевше ніж на ялинкових базарах. Окрім цього, лісгоспи організовуватимуть роздрібну торгівлю ялинками на торгових точках, майданчиках, ярмарках і ринках обласних, районних центрів та інших населених пунктів.

Новорічні ялинки будуть маркуватися спеціальними уніфікованими засобами: самоклейними етикетками та пластмасовими бирками-стяжками.Вони містять індивідуальний номер та відповідний йому штрих код, який заноситься у Систему електронного обліку деревини. Перевірити походження ялинки можна, ввівши номер з бирки або етикетки, що прикріплена до ялинки, на сайті open.ukrforest.com. Відсутність інформації може свідчити про сумнівне походження ялинки.

Також для зручності покупців з метою перевірки легальності походження новорічної красуні державним підприємством «Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр» розроблений додаток для Android (yalynka.info). У цьому додатку покупець має можливість ознайомитися з походженням новорічної ялинки (вводити потрібно лише цифровий номер, без зазначення серії).

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької ОДАРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти