Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


ЗА ПРОГРАМОЮ «ДОСТУПНІ ЛІКИ» ПРИАЗОВЦІ ВИКОРИСТАЛИ ПОНАД 6 ТИСЯЧ РЕЦЕПТІВ

2019-11-22 09:12:52

Приазовська районна державна адміністрація

Національна служба здоров'я з 1 квітня 2019 року адмініструє урядову програму «Доступні ліки». Вона заснована для пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями, бронхіальною астмою, цукровим діабетом ІІ типу. До списку ліків, які можна отримати за програмою, включено 254 лікарських засобів, 78 з яких можна отримати безоплатно, інші  — з незначною доплатою.

За станом на 15 листопада 2019 договори з НСЗУ вже уклали представники 1141 аптечного закладу. До програми в Україні долучилися  7761 аптечний пункт. Лікарі первинної ланки виписали 9 мільйонів електронних рецептів. За майже 84% з них уже відпущено лікарські засоби. 

За даними Національної служби здоров’я України, у Запорізькій області на сьогодні виписано 462 175 рецептів, з них 6030 – у Приазовському районі, відпущено лікарські засоби за 405 359 рецептами, що становить 87,71%. 

Перелік аптек, які беруть участь у програмі, можна знайти на сайті НСЗУ. 

Крім цього, розроблено новий інструмент для пошуку аптек, які беруть участь у програмі «Доступні ліки». Він складається з пошукової таблиці та інтерактивної мапи з локалізованими на ній аптеками та медичними закладами. З його допомогою кожен український пацієнт зможе шукати аптеки, що надають ліки за державною програмою «Доступні ліки».


Довідково:

Урядова програма «Доступні ліки» діє в Україні з квітня 2017 року. Згідно з нею пацієнт, який уклав декларацію з сімейним лікарем, педіатром чи терапевтом, може за його рецептом отримувати ліки, частково або повністю оплачені державою. Вартість ліків оплачується Національною службою здоров’я (НСЗУ) коштом платників податків.

 

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти