Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


Мелітопольське відділення Фонду соціального страхування України інформує!!!

2019-11-08 11:06:17

Приазовська районна державна адміністрація

«Про виробничий травматизм».

С початку 2019 року до Мелітопольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області надійшло 15 повідомлень про нещасні випадки. В тому числі 4 випадки зі смертельним наслідком. Визнані такими, що пов’язані з виробництвом, 9 нещасних випадків із них 1 із смертельним наслідком.

 

Докладніше зупинимось на останніх нещасних випадках:

 

25 серпня 2019 р. на Акціонерному товаристві «Гідросила МЗТГ» під час роботи на верстаті з програмним керуванням, оператор не до кінця закрив захисні двері та зробив пуск верстату. Після чого захисні двері раптово зачинилась та потерпілий отримав переломи пальців правої кисті. Основною причиною нещасного випадку стала - незадовільний технічний стан верстату (несправність кінцевого вимикача), супутніми причинами – невиконання посадових обов’язків безпосереднім керівником потерпілого та невиконання вимог інструкцій з охорони праці потерпілим.

 

18 вересня 2019 р. у палацу культури ім. Т.Г. Шевченка двірник спіткнулася о поріг дверного прорізу, впала отримавши перелом правої стегнової кістки. Основною причиною нещасного випадку стала - незадовільний технічний стан дверного прорізу (двері палацу культури повинні бути без порогів), супутніми причинами – невиконання посадових обов’язків безпосереднім керівником потерпілого та невиконання вимог інструкцій з охорони праці потерпілим.

 

Мелітопольське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області з метою запобігання нещасним випадкам на виробництві закликає всіх працівників під час виконання будь-яких робіт дбати про особисту безпеку і безпеку оточуючих, знати та виконувати вимоги нормативно-правових документів з охорони праці, а роботодавців – утримувати будівлі, споруди та обладнання у відповідності до вимог нормативних актів з охорони праці та організовувати постійний контроль за виконанням підлеглими працівниками вимог охорони праці.

До того ж, нагадуємо, що в Мелітопольському відділенні працює сервісний центр з надання консультаційних послуг з питань профілактики нещасних випадків, охорони праці та соціального страхування за адресою: вул. Бейбулатова, буд. 16, м. Мелітополь, тел. (0619) 42-67-51, e-mail: lop.melt.zp@fssu.gov.ua.

Сектор профілактики страхових випадків Мелітопольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області.

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти