Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


Шановні мешканці Приазовського району!

2019-10-09 11:30:57

Приазовська районна державна адміністрація

У період з 25.10.2019 по 31.10.2019 (включно) робочою групою райдержадміністрації  планується провести обстеження пасажиропотоків на міжміських та приміських автобусних  маршрутах загального користування, які проходять по підпорядкованій території району.

Мета пасажирообстеження:

- забезпечення дотримання вимог чинного законодавства у сфері автотранспорту;

- удосконалення маршрутної мережі області, структурного рухомого складу;

- задоволення потреб населення в пасажирських перевезеннях громадським транспортом;

- підвищення рентабельності пасажирських перевезень автотранспортом загального користування.

З метою вдосконалення міжміських та приміських автобусних маршрутів загального користування, які не виходять за межі території Запорізької області та які проходять по Приазовському району, розкладу руху та структури рухомого складу, пропонуємо Вам заповнення анкети  Інтернет  - опитування населення  https://forms.gle/zB4D4rwjnL17FZ6s8 (доступ для анкетування буде відкритий в термін  з 15.10.2019 по 01.11.2019).

 

Відділ містобудування, архітектури,

ЖКГ, АПР та цивільного захисту населення РДА

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Відділом агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації оголошений конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста (агронома) відділу агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації.

Кінцевий термін прийняття документів – 08 червня 2017 року. УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» головного спеціаліста відділу агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області

Докладніше

Увага!Пряма лінія!

У п’ятницю, 2 червня 2017 року, відбудеться «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме народний депутат України, Артюшенко Ігор Андрійович. Звертатися ї 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508 Всі дзвінки безкоштовні

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу внутрішньої політики, звернень, контролю та організаційної роботи апарату Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області (строково на період відсутності основного працівника)

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти