Пошук

10 последних новостей
(количество голосов 0)

Команда Запорізької області взяла участь у фінальних змаганнях VII Всеукраїнської спартакіади «СИЛА ДУХУ»

2019-09-27 16:46:16

Приазовська районна державна адміністрація

18-20 вересня 2019 року спортсмени-аматори команди управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Запорізької області, які отримали травми внаслідок нещасних випадків під час виконання службових обов’язків, виступили на фінальних змаганнях VII Всеукраїнської спартакіади «Сила духу», організованих виконавчою дирекцією Фонду соціального страхування України у м. Ужгороді на базі спорткомплексу «Юність».

Головною метою Всеукраїнської спартакіади є соціальна реабілітація і створення умов для повернення осіб з інвалідністю до активного життя, залучення органів виконавчої влади та місцевого врядування, громадськості до проблем потерпілих на виробництві.

Команду Запорізької області представили 11 учасників, які вибороли першість на регіональному відбірковому етапі змагань Спартакіади у липні (серед них 4 учасника від Мелітопольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області):

Армспорт - Вітів М.І. (м. Мелітополь) та Хорошевський М.І.,

дартс - Шунтов А.В. (м. Мелітополь) та Мороз Л.Й.,

настільний теніс - Савенко А.О. та Саламаха Н.О.,

бомбаскет - Зубко С.І. та Тагієва Г.П.,

шахи - Фрішко М.В. (м. Мелітополь),

гирьовий спорт - Ніколайчук М.Г. ( смт. Приазовське) та Машко С.П.

Срібну медаль в особистій першості з бомбаскету за програмою «кидання м’яча у положенні стоячи» здобув неодноразовий учасник змагань Спартакіади  - Зубко Сергій  (м. Токмак).

За результатами триденних змагань, наші спортсмени-аматори здобули п’ятнадцяте місце у загальнокомандному заліку, призери були нагороджені медалями, кубками та цінними подарунками.

Втім, незалежно від нагород, усі учасники спартакіади – переможці! Адже участь осіб із інвалідністю у таких змаганнях – це вже перемога. Своїми успіхами й досягненнями ці люди переконливо доводять, що сила духу перемагає будь-які життєві труднощі.

Щиро вітаємо наших спортсменів з перемогами, пишаємося Вами, захоплені Вашою мужністю та оптимізмом та бажаємо спортивних успіхів подальшому.

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Відділом агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації оголошений конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста (агронома) відділу агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації.

Кінцевий термін прийняття документів – 08 червня 2017 року. УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» головного спеціаліста відділу агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області

Докладніше

Увага!Пряма лінія!

У п’ятницю, 2 червня 2017 року, відбудеться «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме народний депутат України, Артюшенко Ігор Андрійович. Звертатися ї 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508 Всі дзвінки безкоштовні

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу внутрішньої політики, звернень, контролю та організаційної роботи апарату Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області (строково на період відсутності основного працівника)