Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


Мелітопольське відділення інформує!!! «Про виробничий травматизм»

2019-08-08 16:53:44

Приазовська районна державна адміністрація

С початку 2019 року до Мелітопольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області надійшло 10 повідомлень про нещасні випадки. В тому числі 2 випадки зі смертельним наслідком. Визнані такими, що пов’язані з виробництвом, 5 нещасних випадків.

Докладніше зупинимось на останніх нещасних випадках:

У червні 2019 року заливальник металу ТОВ «Торговий дім «Біол» під час заміни форми для виготовлення алюмінієвого посуду підняв форму. В цей час болт, за який він підіймав форму, вийшов із зачеплення з нижньою частиною форми, що призвело до падіння форми на ногу потерпілого, в результаті чого він отримав перелом кістки правої стопи.

У липні 2019 року при обслуговуванні пацієнтів на дому, лікар загальної практики - сімейний лікар Якимівської лікарні приїхала до людини похилого віку, увійшла на подвір'я господарів, де на неї напала собака та вкусила. Потерпіла знаходиться на амбулаторному лікуванні.

Також у липні 2019 року на території підприємства ФОП «Єфімов П.В.», що знаходиться в смт. Якимівка, при виконанні ремонтно-налагоджувальних роботи транспортерної стрічки, робітник отримав травматичну ампутацію правої руки. Спеціальне розслідування нещасного випадку триває.

Наприкінці липня 2019 року охоронник Філії «Рубіж-Авто» виконував роботи по охороні території верхньої площадки Мелітопольського моторного заводу, під час патрулювання за ногу його вкусила змія. Охоронника негайно доставили до лікарні та ввели протиотруту. Потерпілий одужав.

Мелітопольське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області з метою запобігання нещасним випадкам на виробництві закликає всіх працівників під час виконання будь-яких робіт дбати про особисту безпеку і безпеку оточуючих, знати та виконувати вимоги нормативно-правових документів з охорони праці.

До того ж, доводимо до відома, що з 01 липня 2019 року набрав чинності новий Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 337. Відповідно до цієї постанови Порядок проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, який затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011 року № 1232 втратив чинність. Просимо роботодавців організувати вивчення даного нормативного документу!

 

Сектор профілактики страхових випадків

Мелітопольського відділення управління виконавчої дирекції

Фонду соціального страхування України у Запорізькій області.

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти